Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan hódítsak vissza egy...

Hogyan hódítsak vissza egy intj szemelyisegű ferfit?

Figyelt kérdés

Eldöntötte magaban, hogy nem muködik ez a kapcsolat a jövőben. Ha eddig nem ment, nem is fog. En magam, hiszem, hogy ő az, akit nekem szantak. Szeretem, es ő is engem, azonban nem akar tovabb probalkozni, tul sok a serelem.

Mit tegyek?



2019. júl. 2. 08:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kár a gőzért, az INTJ-k ritka makacsok tudnak lenni, azt meg nagyon utálják ha irányítani akarják őket vagy beleszólni a döntésükbe és a sérelmeket és eléggé nehezen engedik el.

(egy intj)

2019. júl. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mákostésztaextrákkal ***** válasza:
100%
Oh... életem,ne legyél buta,engedd őt el.Úgyis találni fogsz majd olyat,aki majd ennek a fiúnak a lába nyomába se érhet.
2019. júl. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2nél a pont
2019. júl. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hagyd a pasit is, és az MBTI-t is.
2019. júl. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyancsak INTJ-ként én is arra tudok voksolni, hogy jobb, ha elengeded.


Mi elmondunk valamit egyszer, ha már másodszorra is kell, akkor a befogadó közeg nehéz felfogású, ergo ha ő odaáll eléd, hogy ennyi volt, mégis tapadsz, azzal csak azt erősíted meg, hogy igaza volt, hogy megvált tőled, mert nem értesz a szóból.


Ő arra a következtetésre jutott valamiért, hogy a kapcsolatotok "nem hatékony", és ezzel tovább is lépett, mert nekünk nem szokásunk olyannal nyűglődni, ami hátrányt okoz a számunkra, megszabadultunk egy tehertől, lapozhatunk alapon. Ha vannak sérelmek, akkor főleg, ne várd azt, hogy az X számú sérelmet csak úgy elnézi/elfelejti. Ezért is mondják más típusok, hogy az INTJ extrém alkalmatlan párkapcsolatra, mert amit a többi típus benyel azzal a gondolattal, hogy "ez egy kapcsolat velejárója", azt egy INTJ nem veszi természetesnek, nem is nyeli be; nyűgnek veszi.


Nálunk az embereknek egy dobása van, ha azt eljátssza, akkor nyitva az ajtó, kiléphet, de soha a büdös életben ne akarjon rajta még egyszer bekopogni. Ha valaki nagyon fontos, akkor kap még egy-két esélyt, de ugyanaz a szisztéma, ha átlépi a határt, akkor onnan utána nem fordulhat vissza. És jobban jár, ha nem is teszi, mert csak felidegesít vele minket. A leírásod alapján pedig az Ő szemszögéből te átlépted az engedékenységi határt.


Még egy érv, hogy képtelenek vagyunk elviselni, ha bármit ránk akarnak erőltetni, a szabadságunk és az akaratunk korlátozásának vesszük, amit nem tűrünk. Amit pedig, például egy ilyen kézzel-lábbal kapaszkodok kísérletet egy másik típus imponálónak, megindítónak vagy akárminek is lát, az számunkra erőszakoskodás.

2019. júl. 8. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!