Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek mi volt a lég cikibb,...

Veletek mi volt a lég cikibb, kellemetlenebb dolog amit nyilvános helyen történt veletek / tettetek?

Figyelt kérdés
Pl:étteremben,gyorsetteremben,boltban stb..

2019. júl. 2. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pofáraestem gátugráskor egy megyei atlétikai versenyen.
2019. júl. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Boxolok. Egyik edzesen az volt a feladat, hogy meg kellett utni a masik hasat. Na a fiu megutotte az enyemet en meg pukiztam egyet, de hangosan😂😂

Hirtelen valszeg lesapadtam, majd mintha mi se tortent volna folytattam a gyakorlatot.

Azota is mindig eszembe jut, ha meglatom azt a sracot(egy helyen edzunk), es biztos vagyok benne, hogy elmondta a tobbieknek is.🙄☹️

17/l

2019. júl. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Patikában akartam hüvelyflóra helyreállítót venni kb 25-30 percen keresztül magyaráztam hogy mi az meg mire kell, közben a hátamnál gyűlt a sor, megértette a patikus csaj és mikor ki akartam fizetni rájöttem hogy nincs nálam a pénztárca
2019. júl. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az utcán beszélgettem egy ismerőssel, véletlen hangosan pukiztam. Biztos nagyon elvörösödtem, de nem reagálta le egyikünk se semmivel, csak egy pár másodpercre abbamaradt a beszélgetés... pedig tuti hogy hallotta, nem süket. Ilyen még nem fordult elő velem, mindig vissza tudtam tartani. Hát akkor nem így történt.
2019. júl. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mentem az úton és próbáltam megkerulni egy személyt aki szembe jött velem, de mikor én jobbra mentem ő is ha meg balra akkor ő is. Joparszor ezt megcsináltuk és csak utána sikerült megkerulni egymást.

Amugy mindenkinek vannak ciki dolgok az életében. Nálam ez mindennapos mivel gyengenlato vagyok. Amúgy sajnos még mindig nem vagyok hazzaszokva. Valahogy nem megy. Ilyenkor jobb volna ha meg nyílna alattam a föld én meg bemennek a föld alá.

Az a fura az egészben, hogy lehet a környezeted legyint egyet azt annyi, de neked a legcikibb. Más meg lehet, hogy fel se fogja vagy nem is törődik veled.

Ez ilyen!:)

2019. júl. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bement az utcán...
2019. júl. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!