Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem irritálnak ennyire...

Csak engem irritálnak ennyire az ilyen emberek?

Figyelt kérdés
Balatonon lakok, és nyáron diákmunkázok!(Pincérkedek) és olyan sok ostoba ember van, hogy már felb*szom magamat!Mindenki látja reggel, hogy pakolunk kifele és kint is van a nyitva tartás és be akarnak jönni az emberek, amikor még látják, hogy pakolunk kifele nagyba és bent nagy kupi van még!És értetlenkednek, hogy miért nem tudjuk kiszolgálni őket!Meg ha nem tudunk odamenni az asztalhoz 5 perc után, hogy leült, akkor már a panaszkönyvet akarják meg üvöltöznek, hogy mit képzelünk, hogy őket nem szolgáljuk ki!Hihetetlen mennyi irritáló és ostoba ember van...

2019. júl. 2. 14:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ilyen az egész világ.
2019. júl. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%

Szolgáltatás vagytok, ha nem tudtok annyi asztalt ellátni, kevesebbet kell kirakni, vagy több embert felvenni, egyébként jogos a panasz.


A nyitvatartást pedig olyan helyre kirakni, ahol az is látja, aki nem keresi. Ha az ügyfélnek kell megkeresgélni, hogy vajon nyitva van e egy helyiség ha ott vannak emberek, akkor már régen rossz.

Pont ezért tart itt az egész magyar vendéglátás, ahol...

2019. júl. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tele van a világ pstona emberekkel, nem tudsz mit tenni. Amúgy az jó ötlet, hogy feltűnő helyre kiraktok egy Zárva feliratot.
2019. júl. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
*ostoba
2019. júl. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%

Ilyen birkák sajnos az emberek... minél magasabb végzettsége van valakinek, annál nagyobb hülye. Viccen kívül. Szerintem a doktori stb fokozat kiszorítja az agyukból az alapvető dolgok felismerését.

Nem csak téged idegesít ez.

Kiszólnék egyszer kedvesen az egyiknek, hogy "uram/hölgyem én megtanultam írni és olvasni, legyen kedves ön is ezt tenni ugyanis arra a táblára ki van írva a nyitvatartási időnk" persze tudom ilyet nem lehet tenni.Főleg nem vendéglátásban. De azért jó néha álmodozni róla. Szerintem ignoráld őket. Pakolj és takaríts tovább, anélkül hogy figyelembe vennéd a kérdezősködésüket. Csak leesik nekik egyszer a dolog. A nyaralókra jellemző, hogy azt hiszik ők a világ közepe. Tudom, mert én is ezen a területen dolgozom... jó tanács, ha ez csak diákmunka akkor később ne válaszd ezt a területet. Nem éri meg.

2019. júl. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#2

Tegyük fel, hogy tényleg több asztal van egy étteremben, mint kellene és kevés a felszolgáló, de akkor sem kell egy ott dolgozóval bunkózni, mert nem ő tehet róla. A nyitvatartás általában ajtón van vagy mellette szokott lenni, szóval, ha a bejáratot megtalálta, akkor azt is, csak az emberek nem olvasnak. Szóval ha piros villogó tábla lenne kitéve, hogy zárva azt sem olvassa el, mert gyökér. Egyszerűbb bunkózni és mást hibáztatni.

Én is diákként tapasztaltam meg, hogy mennyi tapló ember van csak én kereskedelemben. Az ilyenekkel nem kell foglalkozni, ilyenek és kész ez nem a te bajod, hanem az övék. Biztos elégedetlenek az életükkel és épp rajtad verik le a feszkót, mert te vagy ott, de ez nem neked szól, szóval ne b_szd fel magad rajtuk!

2019. júl. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Megértem a problémádat. Amikor kiszabadul az állatkert, akkor hirtelen a lakói lesznek az urak, a nagy semmire, és elfelejtik, hogy ők is csak emberek, és a másik is, aki kiszolgálja, ő is ember.
2019. júl. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A nyitvatartásos problémát átérzem, de az emberek nem gondolatolvasók. Volt, hogy siettem valahova és a bolt, ahova beakartam menni, nem volt hivatalosan nyitva, de láttam a tulajt. Rákérdeztem, hogy bemehetek e és mondta, hogy persze. Szerintem, ha ilyenkor normálisan rákérdez az ember, akkor nincs semmi gond.


A dolog második része meg fogyasztói szemmel kicsit más. 5 perc után még nem pampogok, de nagyjából minden 3-4. hely már olyan, hogy a pincérek eldumálgatnak a pultnál vagy valahol, aztán fél óra múlva jönnének ki. Értem én, hogy nem nagy a fizu, csak így vicc, hogy mennyi felszolgáló ismerősöm rinyál a facebookon, hogy nem kapnak borravalót, ami amúgy sem kötelező.

2019. júl. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nap mint nap megtapasztalom a rosszindulatot, a lenéző viselkedést, és így legyen pozitív és illedelmes!Nekem is vannak gondjaim, de ezek nem tartoznak másokra, nem is értem miért másokon kell a saját gondjait levezetni az embereknek!Sokszor elgondolkodok azon, hogy érdemes-e egy ilyen világban élni!Mert párkapcsolatnál is gond, hogy a lányok annyira elvannak szállva maguktól, hogy te sose leszel jó nekik!Ha kell akkor segítek másoknak, ha látok egy hajléktalant, akkor adok 100-200ft-ot, hogy neki is jobb legyen a napja, de nagyon visszataszító milyen lett a társadalom és ennél csak rosszabb lesz ez a világ!
2019. júl. 2. 17:32
 10/12 anonim ***** válasza:
Elhiszem mennyire idegesítő lehet... Nekem is kellett volna/kellene keresnem valamilyen diákmunkát, de akkor abban már biztos vagyok, hogy felhasználónak nem szeretnék jelentkezni. :D Meg introvertáltként egyébként sem vonz semmi olyan munka, ahol emberekkel kell foglalkozni, kommunikálni még akkor sem, ha nem sokat.
2019. júl. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!