Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csak addig kellek, amíg...

Miért csak addig kellek, amíg nincs más?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy általában minden csajnak addig kellek, amíg éppen a pasijával összevesztek, mikor már minden happy, akkor el vagyok felejte, kb. ők vannak felháborodva, hogy "számonkérem" rajtuk, hogy mi ez, hogy eddig elvileg a "barátom" volt, utána hirtelen elkezd szarni rám.

Vagy például: Tök jól elbeszélgetek egy régi csaj baráttal neten, aki külföldön él. De mikor arra kerülne a sor, hogy hazajön és esetleg személyesen találkozhatnánk, mindenkire van ideje kb. rajtam kivül. "Hát be vagyok táblázva, zsúfolt lesz ez a kis idő" stb dumákkal.

Vagy a másik, aki ilyet mondd, "attól hogy csak Facebookon beszélgetünk, még barátok vagyunk". Persze neki is van ideje a legutolsó új barátnőjére is mindennap 3x, akit két hete ismert meg, rám, akit ismer 8 éve, nincs...


Mi a titok? Legyek én is olyan, hogy leszarjam a nőket, olyan szinten, hogy legyek velük lekezelő, flegma, bunkó, verjem őket?


Hozzáteszem nem vagyok egy olyan típus, akit lelki szemetesládának lehet nézni és nekem sírják ki a bánatukat.


30/F


2019. júl. 2. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én is ezt a "titkot" kerestem egész életemben amikor azt mondták nekem, hogy "jaj hát azért érdekel ám mi van veled, attól függetlenül hogy nem hívlak át soha dumálni". Mindig mindenkit én keresek, viszont nem keresnek.
2019. júl. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom, sztem csak annyi h egy "normális" ember már rég leépítette volna ezeket az embereket, és nem ilyeneken gondolkodna, hogy mi velem a baj... meg hogy ilyen legyek, olyan legyek. Mintha valamilyennek lenni kellene.


Egyébként meg a facebook beszélhetés egyébként is hanyagolandó dolog. Mármint az nem is beszélgetés. Minimum telefon, vagy skype. A facebook az eszmecsere, vagy akármi..

2019. júl. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Mert kétoldalú dolog ez. Neked a csaj kellett volna, pedig ezek szerint már kapcsolatban volt. Neki lelki szemetesláda kellett, pedig pontosan tudta, hogy mire hajtasz. Mindkettő hunyó.
2019. júl. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ezeket az embereket már sikeresen leépítettem, ez sikerült.

Csak szimplán érdekel a dolog, miért lehet így.


Soha nem kellett egyik ilyen csaj sem, mivel mind a "barátom" volt elvileg, eszembe sem jutott rájuk úgy nézni.


Volt persze olyan is, hogy az exem keresett fel, mikor épp a barátja a saját szülinapján leszarta a fejét és nem volt képes vele foglalkozni, inkább ráerőszakolta a csajt, hogy menjenek a srác haverjaival bulizni, mikor a csajnak ehhez semmi kedve nem volt. Aztán mint "a mentőőv, az ex", aki jó arra, hogy elsírja a bánatát ...stb

Aztán mikor már minden jóra fordult, pont szilveszter volt, mikor boldog új évet kívántam neki, arra már nem válaszolt direkt, meg sem nézte, tudom, mert a haveromnak válaszolt...

Ezen nem akadok ki mai fejjel, mivel ez már jó pár éve volt amúgy is, meg tudom, hogy az ex nyilván más kategória, hiheti azt, hogy visszaakarnám szerezni, le akarom beszélni a pasiról, stb. Ezt megtudom érteni, még akkor is, ha én tudom, hogy okkal lett vége a kapcsolatunknak, nem működött, én meg egy 5 és fél éves rosszul sikerült kapcsolat után 20 évesen tanultam abból, hogy ha valami nem működik azt nem kell erőltetni, mert csak rosszul sül el.

Saját szüleim élő példa erre, együtt éltek 25 éveig, aztán mentek szét, holott már 15 éve sem működött, sőt utólag mindketten belátták, hogy együtt sem kellett volna soha lenniük.

2019. júl. 2. 23:08
 5/10 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!

Ez velem is pontosan ugyanígy van, volt. 99%-ban én kerestem mindenkit, próbáltam személyesen találkozni, mivel én sem vagyok az online kapcsolatok híve, de mindig volt valami ürügy, ami miatt sosem volt jó.

Aztán persze láttam, hogy a Facebookon ki volt postolva, hogy ezzel meg azzal épp itt bulizik, jól érzi magát...stb


Van 3-4 barátom, akikkel rendszeresen kölcsönösen keressük egymást, így ennyi maradt.


Én mindig is eltudtam fogadni, ha egy ember nem akar velem barátkozni, nem szereti a társaságom, vagy akár nőben is, akinek nem vagyok az esete. Istenem ... különböző emberek vagyunk, mindenki más és más embereket kedvel, más az esete. Nincs ebből semmi gond számomra, csak legyen annyi gerinc az emberekben, hogy ezt kimondják, nem ez a gyerekes "kamuzunk neki valamit, hogy épp dolgom van, vagy direkt nem írok vissza...stb" ...

2019. júl. 2. 23:12
 6/10 he84 ***** válasza:
56%
Teljesen egyetértek veled kérdező és sajnálom, hogy ez történt veled. Én nőként mindig egyenesen megmondom a másiknak, ha valami bajom van vele, ha nem érek rá, vagy szinte bármi. Akár nő, akár férfi teszi, bunkó dolog mindez, amikről írtál a kérdésed alatt.
2019. júl. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 he84 ***** válasza:
56%
És emiatt ne tojd le a nőket, főleg akik nem is tehetnek erről, hogy ilyeneket fogtál ki! Ugyanis egy általánosító bosszú lenne az összes veled kapcsolatba kerülő ártatlan nők számára is, ami nagyon gonosz dolog lenne, inkább ne tedd. A bosszú soha nem jó, elmondtam most miért.
2019. júl. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert nő és férfi közt nem lehet barátság. Ők nem a barátaid, max haverinák. Meg mert megengeded, hogy unoloműzőnek használjanak.
2019. júl. 3. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
Mi a titok? Az energia. Az ambició, a célok, attól leszel izgalmas h folyton tartasz vhova, folyton elakarsz érni vmit, nem az a legizgalmasabb az életedben ha végre megszánnak egy semmitmondó kínos csenddel teli "legyünk már túl rajta" talival. Remélem átmegy a gondolat.
2019. júl. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 he84 ***** válasza:
Bocsi 8-as válaszoló, de tévedsz. Én és még sokan tapasztaljuk, hogy igenis lehetséges férfi és nő között is barátság. Az más kérdés, ha ez nem mindenkinek jön össze.
2019. júl. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!