Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan emberről, akinek ha üzenetet írnak, annyit sem tesz meg, hogy megírja, Neki nincs kedve társalogni?

Figyelt kérdés

2019. júl. 2. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem szokás megírni.


Csak tudomásul kell venni, hogy nem érdekled a másikat vagy elfeledkezett arról hogy írtál.


Nekem is van hogy megnézek egy üzenetet amikor elfoglalt vagyok majd elfelejtem, hogy írt, mert már nem jelzi olvasatlannak így nem reagálok semmit csak napokkal később.

2019. júl. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Teljesen megértelek. A minap én is írtam Vajna Tíminek. Nem válaszolt és még csak meg se írta, hogy nincs kedve társalogni.


Viccet félretéve. Sajnos a mai kommunikáció a személyes szóbeli beszélgetésekből átment a messengerre. Ha rám írnak hárman tuti biztos hogy nem válaszolok mindenkinek mert elfeljtkezem róla.

2019. júl. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 mákostésztaextrákkal ***** válasza:
50%

Azt,hogy nem tud arra épp mit írni,vagy egy büdös nagy bunkó.Vagy hogy nem érdekled.De ha ez igaz,keress olyan embert,akit érdekelsz is.💛

Vannak emberek,akik nem érdemlik meg,hogy barátjuk legyen.Mert kb.2 havonta cserélik őket.Nyilván az olyanokban van egy kis hiba.De az nem a te gondod.

2019. júl. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmi, az is egy vélemény.
2019. júl. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha ismerősről van szó, akkor az tényleg gáz. De ilyen esetben a „nincs kommunikáció” is egyfajta kommunikáció. Ignorálásnak hívják, és elég egyértelmű, hogy mit jelent. Számomra.


Ha ismeretlenre írsz rá, kb. random, akkor azon ne csodálkozz, ha nem ír vissza. Az internetnek már csak nagyon kevés szeglete nyitott az ismerkedésre.

2019. júl. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha itteni üzenetekre gondolsz:

Van olyan felhasználó, aki szinte minden válaszom kapcsán ír privátot. Eleinte válaszolgattam neki, aztán meguntam. Nyilván ő nem tudja, hogy ugyanaz vagyok, akinek már írt.

2019. júl. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én megtettem már, hogy nem írtam egyik barátomnak vissza többet. Őszintén szólva untam már és belefáradtam a hülyeségeibe. Értelmes dolgokról vele nem lehetett beszélni, mindig a tömény baromság volt csak. Egy ideig vicces, de az emberek idősebbek lesznek, érdeklődnek új dolgok iránt, na nála ez nem volt meg. Aztán szépen leépítettem. Tudom gonoszság, de az van. Szintet kell lépni.
2019. júl. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!