Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki a sz*rásról szeret beszélg...

Aki a sz*rásról szeret beszélgetni annak van valami baja?

Figyelt kérdés

Van egy pasi és bármikor beszélgetünk vele, ezt a témát hozza fel egy idő után hogy ő így meg úgy mennyire szeret sz*rni, mert milyen megkönnyebbülő érzés stb. és erről akar beszélgetni.


Sosem szalasztja el hogy bejelentse hogy ő most megy sz*rni. Utána meg részletezi hogy milyen jólesett neki.


Másokat is belerángat és beéget ezzel a sz*rásos dologgal. hogy pl kérdezik mondjuk egy házibuliban hogy hol van XY (aki épp kiment a mosdóba) de ő nem annyit mond diszkréten hogy XY a mosdóban van hanem részletezi hogy XY éppen sz*rik.


NORMÁLIS EZ???


Mondtam neki hogy tényleg megkönnyebbülő érzés és értem hogy ez egy teljesen banális téma, de nem hiszem hogy ezt bárkivel meg kellene osztani.


Szerintem furcsa. Ennek lehet pszichés háttere?


Vagy teljesen normális?



2019. júl. 3. 09:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%
Inkább az nincs rendben, hogy túlzottan tabutéma.
2019. júl. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Halmai Annamária ***** válasza:
70%
Attól függ hány éves az illető. Ha már 25 feletti, tehát úgymond nem gyerek, akkor gáz, ha fiatal tini akkor lehet csak brahiból csinálja hogy felhivja valamivel magára a figyelmet.
2019. júl. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
1es,oke hogy ne legyen tabu.., de azert mindig erről beszelni sem normalis dolog!!
2019. júl. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

# 1


Olyan szinten nekem sem tabutéma, hogy pl. fontos megnézni mert színe állaga jelezhet betegséget, én is mindig megnézem. De maximum egy orvossal osztom meg a tapasztalataim ezzel kapcsolatban ha mondjuk beteg lennék.

2019. júl. 3. 09:33
 5/15 anonim ***** válasza:
12%

Bunkóság. De a csajoknál is divat bejelenteni hogy :

Jajj megyek pisilni.

2019. júl. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

# 2


Már 40 éves de amúgy gimnazista korától erről beszél és azóta sem hagyta abba.

2019. júl. 3. 09:34
 7/15 anonim ***** válasza:

Néha feljön ilyen téma, nem gond.

De ha ő minden beszélgetésbe beleszövi, akkor gáz. Azért lehet jobb témákról is beszélgetni :)

2019. júl. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
24%

Tyű most eléggé leültem

Huszonéves nö vagyok de én pl ilyen témában mindig nyitott voltam

Az ilyen alap emberi cselekvéselben is valamiért sosem zavart.

De ismerősök zöme pl örül hogy valakivel ilyen módon is tud beszélni. Én pl a kakálást természetesnek veszem netto a pukival

Páromnak és jobarátoknak akár kollégáknak isszoktam pl erröl témázni soha nem volt ebböl bajom v konfliktusom

De szerintem nagyon rájátszik hogy szivesen masszirozok vastagbelet(orvosom tanitott meg rá) :) na azzal eddig mindenkit megvettem pláne a páromat.

Figyi ennek semmi fétisvonzata addig a pontig mig nem szexuális témábarakjuk.

Én pl amondó vagyok ez egészséges mert ha nem tesszük egyéb bajunk lehet

Ez olyan tabu téma amit ha ilyen bolondok mint én ha megnyitjuk egy témában néha meglepően jól reagálnak mert ezt nincs kivel megbeszélni.

Fura lehetek de lehet ezért kedvelnek annyira hogy önmaguk lehetnek mellettem barátok és barátnők.

Egy bolond nőszemély :D

2019. júl. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Gáz.
2019. júl. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Halmai Annamária ***** válasza:
ha 40 éves akkor ez gáz
2019. júl. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!