Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok ti melyiket választanátok?

Lányok ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Adott két fajta fiú.


Az egyik fiú nagyon szépen beszél, maximális tisztelet és figyelmesség szorult belé, viszont az adottságai a külsejére már nem terjednek ki, kicsit csúnyábban/átlagosan néz ki. Okos ember.


A másik srác tökéletesen néz ki, külsejével a lányok nagy részét le tudja venni a lábáról. Sportol is. Viszont nem kifinomult a beszéde, ami káromkodásban, vagy szókincsszűkösségében meg is látszódik, és nem is túl eszes.


Ez csak gondolatébresztés volt, de röviden, lányok: aki szép, vagy aki szépen beszél/gondolkozik?



2019. júl. 3. 15:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Se randa, se buta nem kéne, szóval egyik sem.
2019. júl. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
50%

A szemelyiseg es a vonzalom is szamit. Igy nem lehet valaszolni. Azt irtad az elso az szepen beszel, figyelmes stb de csunya. En nem jonnek vele ossze, mert nekem a humor az szinte elsoszamu. Ha a fiu nem tud megnevettetni akkor bukta.

Es kort se irtal, pedig az fontos foleg amiatt mert a tinedzserek 90%-a karomkodik, en is karomkodom neha. A tinik ugyis kezdenek leszokni a karomkodasrol minel idosebbek lesznek ( mar aki).


Szoval az aranykozeput. Nekem olyan kell, akineka szemelyisege nagyon jo(szamomra) es ha atlagos a kinezete mert a szemelyisege ugyis felviszi.



De amugy tinilanyok nagy resze 2.at valasztana (ismertsegi koromben(

2019. júl. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
A negatívumok nem eltúlzottan értendők persze (tehát pl. az, hogy káromkodik, átlagosnál kicsit többet, de nem tragikusan). Bocsi, csak nehéz megfogalmazni így egyben. :D
2019. júl. 3. 16:03
 4/20 A kérdező kommentje:
Mimdkettő lehet humoros a maga módján, csak amiket leírtam, nagyjából azok a fix pontok.
2019. júl. 3. 16:04
 5/20 anonim ***** válasza:

Mindkettőnek van esélye. Attól függ, érzelmileg melyikük fejlettebb. Az eq számomra sokkal fontosabb, mármint nem maga a szám, hanem amit befolyásol és ami végül viselkedésben megnyilvánul. Ha vannak valódi, mély érzései, amiket alkalmasint (nem baj, ha nehézségei vannak e téren) ki is tud mutatni, az vonzóbb lesz számomra. Cserébe az én érzelmi mélységem is egy Mariana árok. (és itt nagyon nem a csöpögős romantikus hányásról van szó, annál sokkal sokkal többről)

Ha ezt nem tudva kell mindenképp választani? Nem menne. Nem is tenném. Inkább csak elsétálnék. (illetve ha személyesen látom őket, akkor adok a megérzéseimre, és a nonverbális árulkodó jelekre)

2019. júl. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
51%

Az, hogy valaki trágár szavakkal fejezi ki magát nem feltétlenül az intelligencia hiányát jelképezi.


Aki nem eszes is lehet, hogy jó beszélgetőpartner. Még, ha nem is fejledt a szókincse, elront szavakat, stb.


Nekem sincs 140+ IQ-m és a szókincsem sem kifinomult, de azért jól elbeszélgetek mindenkivel.


Nem a beszélgetés minősége, hanem tartalma számít.


Az, hogy szép e vagy csúőnya nekem annyira nem fontos egy barántál; most itt csak barátra gondolok, nem párkapcsolatra.


Szép és jó, hogy művelt, odafigyel arra, hogy gazdag legyen a szókincse, figyelmes és tisztelettudó legyen és okos is.


Ha tudok vele rendesen kommunikálni, rendben.


Ha végig az fitogtatja, hogy okosabb és értékesebb bárkinél, még nálam is - leépítem.

2019. júl. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

6-os: egyetértek az első állításoddal, viszont nem minden helyzetben lehet ez életképes beszédstílus, egyénektől (is) függ.


Persze, majdnem minden ember káromkodik, viszont az nem mindegy, hogy mennyit, milyen élethelyzetekben és kik előtt teszi ezt.

2019. júl. 3. 16:10
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért gondolják még mindig rengetegen, hogyha valaki okos/jószívű/kedves, stb, de külsőleg egyáltalán nem esete a másiknak, akkor van esélye.


Fogd fel. Ha nincs vonzalom, nincs párkapcsolat.

2019. júl. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

En a 2. vagyok

En nem baratra gondoltam, hanem parkapcsolatra. Nyilvan baratnal nem erdekel hogy nez ki, ott csak a szemelyiseg a fontos. Prkapcsolatnal meg kell a vonzalom ahogy szemelyiseg is.

2019. júl. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
8-as, egyáltalán nem állítottam ezt, és a vonzalom az nem csak a külső alapján alakulhat ki. Ahány ember, annyian gondolhatják ezt másképp.
2019. júl. 3. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!