Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az baj ha tobbet iszok mint...

Az baj ha tobbet iszok mint eszek?

Figyelt kérdés
Mindig is tobbet ittam mint ettem.Az baj? 160 cm vagyok es 47 kg, az idealis?10 kilot akarok fogyni, az normalis lenne?
2019. júl. 3. 16:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Igen, a 37 kiló mindenképp ideális. Egy nagyobb termetű kutya nehezebb, gondolkodjál már....
2019. júl. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor csak 5?😅
2019. júl. 3. 16:07
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá, de ne ránk legyél kiakadva, ha majd kinyitod az ablakot, azt kivisz a szellő, vagy a járdáról beszippant a takarítógép.
2019. júl. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 mákostésztaextrákkal ***** válasza:
160 cm-hez a 47 tökéletes.Biztos szép vagy így is.Nem tudom illik-e ilyet megkérdezni,de étkezési zavarokkal küzdesz?Szerintem ha már iszol,akkor 100%-os gyümölcsleveket igyál,abban legalább van megfelelő mennyiségű cukor,ch és jó esetben rostok.Mellé bőségesen víz.És ha ennyire nem tudsz enni,akkor a fehérjeport lehet meg kéne próbálnod.Vagy szilárdan bevinni a fehérjét és a ch-t meg folyékony állapotban.Ilyen melegben ez amúgy szinte normális is, mármint hogy nincs kedved annyit enni.Csak okosan.Ez a súly teljesen jó.Ehhez a magasságot 40-55-ig biztosan teljesen jó.Még a 60 is,ha nagyobb az izomtömeged.Ne fogyj,hanem formásodni akarj.💛
2019. júl. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarsz fogyni?

Nincs rajtad felesleg.

Ha nem tetszik a tested izmosodni kell. Az meg kaja nélkül nem megy

2019. júl. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól nem is beszélve, hogy a szervezetednek egészségtelen lenne fogyni és az erőnléted lezuhanna a béka feneke alá. Fogytam már én is a bmi szerinti sovány tartományba, életem egyik legrosszabb szakasza volt. Most ugyan van egy kis hasam (még így is azzal csesztetnek, hogy eszem e rendesen), de csak tornázni kéne és minden tökéletes lenne. Ne akarj fogyni, telibe hülyeség. Ahogy írták: neked max alakformálás kellhet, ha elégedetlen vagy magaddal.

Melegben az ember amúgy több folyadékot iszik, mint amennyit eszik, ez nem baj feltétlen. De azért enni is kell szilárdat. Megjártam ezt az utat is. Stressz miatt nem tudtam enni, egyáltalán. Egy hét után majdnem kórházba kerültem és nagyon pocsék erőben voltam. (Ez az eset összefüggésben van a fogyással, igen.)


Lényeg a lényeg: ne fogyj, ha tényleg jót akarsz magadnak, mert hosszabb távon nem biztos, hogy jól leszel tőle.

2019. júl. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ne válaszoljatok neki,.obelix női változata
2019. júl. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tényleg? Nekem még nem ugatott be. De akkor kívárom a sorom.
2019. júl. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Miaz hogy nem ugattam be?Nem vagyok kutya😊
2019. júl. 3. 18:15
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne elégedj meg 10 kiló minusszal. Törekedj a tökeletessegre! Csak vigyázz, két lenyelt falat közt azért tornázz kicsit, nehogy a fenekedre rakódjon! Es ha már iszol, igyál rendesen!
2019. júl. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!