Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális ha 21 évesen úgy...

Normális ha 21 évesen úgy érzem, hogy már eleget éltem?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem hogy 21 évnyi élet az bőven elég volt és már egyáltalán nem bánnám ha meghalnék.Más még ilyenkor kezdi az életet,nagy tervei vannak,jól érzi magát stb

De én már most beleuntam.Nem is látok semmi okot arra,amiért élnem kéne.Az állatok sem nagyon élnek 20 éves kornál tovább



2019. júl. 3. 17:44
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
27%
Téged tényleg a fejedre ejtettek kicsi korodban. Hogy tudsz ilyen marhaságot ki írni. Gondolj azokra, akik mozgássérültek, vakok, tolókocsiba élik az életüket, mégis ragaszkodnak az élethez, ellenben te! El akarod dobni azt. Orvos látott már? Beteg vagy, pszichiátriai beteg.
2019. júl. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
73%
Miért érzed így? Ha gondolod írhatsz privit :)
2019. júl. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
13%
Ezzel az életkorral mit tudsz az életről? Az élet szép, csak tudni kell élni! Ne azért élj hogy létezz, éld az életed!
2019. júl. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 aloevra válasza:
69%

Figyel, semmi sem lehetetlen ^^

Ha nem érzed itt Magyarországon jól magad akkor irány ki külföldre. Ha azt mondod ,hogy nincs értelme már semminek akkor nincs veszteni valód ,hogy kimenj dolgozni. Persze a nyelvel kapcsolatban fel kell készülnöd azért legalább egy fél évet

Szerintem ne búslakodj fel a fejjel! Előtted van még az élet :)

És azért valjuk be, jobb a kereset külföldön mint itt


Ezzel csak azt akartam mondani ,hogy ne add fel. Ott van a Harry Potter írónőjének is az esete. Mármint a nyomorból a mennyországba került ^^

2019. júl. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Mihago ***** válasza:
27%

Nem normális, és nem éltél eleget.


Nem baj, ha nincsenek terveid. Nekem sem voltak. Menj, nézd meg a világot. Menj el Argentínába, és hugyozz az óceánba a sziklákról. Menj el Thaiföldre, és dugj meg egy ladyboyt. Texasban lövöldözz vadpulykákra. Merülj le a Bismarck roncsához, és koszorúzd meg a hősök sírját. Csesszél fel egy feministát Belgiumban, míg sikítva fel nem vágja az ereit. És ne felejts el elmenni Szibériába bokszolni egy medvével.


Sehol nem vagy még, kissrác! És ha netán lány lennél, szólj, írom a női változatot. Rock and roll!

2019. júl. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
Lány vagy?
2019. júl. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%

4


No megjött a Soros-ügynök.

2019. júl. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Az állatok simán élnek száz év fölött.

Ezt csak igy megjegyzem.

2019. júl. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Mert nincs semmi jó sem az életemben

Barátaim nincsenek,magányos vagyok.A munkahelyemet utálom,nem akarok itt lenni.

Semmi öröm nincs az életemben,nincs semmi amiért jó lenne élni

2019. júl. 3. 18:12
 10/22 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok.

Amugy meg az itteni munkahelyek halál unalmasak , sajnos fillér fizetésekkel.

2019. júl. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!