Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Még ő oszt ki engem?

Még ő oszt ki engem?

Figyelt kérdés

Egyik haverom 10 éve nem dolgozik, a szülei tartják el. Nekem 4 hónapja nincs munkám, előtte másfél évig volt. Tegnap kiosztott engem, hogy nem-e szégyellem azt, hogy nincs munkám... Meg hogy ha nem tanulok(szeretnék, csak még nem tudom mit), akkor semmisem lesz belőlem. Erre kiosztottam én is, hogy és ő miert nem dolgozik már. Erre mondja nekem, hogy 2 felsőfokú szakmával(azthiszem ez a nevük, amúgymax arra jók, hogy kitöröljem vele..) , meg érettségivel nem fog soha alja munkát végezni... Én pont tegnap jelentkeztem "alja" (bár ilyen számomra nem igen van) munkára...


Lényeg az, hogy hogy mer kiosztani? Vagy miért ő oszt ki? N


2019. júl. 3. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Szrd le

Nem oviban vagyunk már

Ez a felnőttóvoda kb

Rá fog fázni arra h így mereszti a hátsóját 0 munkatapasztalattal majd jol elküldik otthonrol az ingyenélőjét aztmajd pampoghat meg sajnáltathatja magát

2019. júl. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

En nem tartom magam ovisnak, csak aki 10 eve semmitsem csinál,az ne szóljon bele az életembe.. :\


Am en 24N o 35F

2019. júl. 3. 18:09
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
'Lényeg az' micsoda nagyképű kifejezés! Te jó ég, egy üzletember beszél ilyen stílusban. Milyen nagyképű duma ez?! Az a helyzet, hogy valszeg arra gondolt az illető, hogy nem tanulsz ÉS munkád sincs, de mindegy. Kicsit kezd uncsi lenni ez a ki dolgozik ki nem téma, nem?
2019. júl. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy nincsenek barátaid, hogy nekik meséld el az ilyen történeteidet? Ugyanis elég egyértelmű, hogy csak azért írtad ki a kérdést, hogy együtt szidjuk veled..
2019. júl. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
Én ugyanígy jártam ma,csak fordított felállásban..én 41 a haver 29..kb 21 éves volt amikor utoljára munkahelye volt az is kb 3 hónapig,azóta az anyja tartja el.Én most váltok munkahelyet 15 éve után,gondoltam tartok egy kis pihenőt,2-3 hónapot,elmegyek Egyiptomba,pihenek,lazítok.Szeptemberben pedig kezdek az új melóhelyen..Erre én is megkaptam hogy,látod nem dolgozol.meghíztál,nem jársz sehova,el fogsz lustulni,majd nem mész az új munkahelyedre se..meg ilyenek...Jól felbszott,mondtam olyanokat neki lehet amiket nem kellett volna,de hát ez azért még is milyen dolog,egy olyan lusta semmirekellő pofázik nekem akit az anyja tart el 12 éve,én meg heti 6 napot nyomtam 10-12 órás műszakokba..vicc milyen emberek vannak..
2019. júl. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Szép kis haverjaid vannak, sokat elárul rólad, hogy ilyenekkel szóbaállsz. Madarat tolláról..
2019. júl. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Ez a srác az egyik barátom öccse,azért írtam havert..viszont a kommented rólad is sok mindent elárul..
2019. júl. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem értelek.Fontos neked ez az ember?Számít valamit a véleménye?Beszólt,na és?Engem mindennap megugat egy kutya,azért még nem fogom agyonrugdosni.


Szerintem nem a szarzsákkal van problémád,hanem egyéb okból vagy feszült.(Érthető,épp nincs munkád.)Ez itt a 10.000.000 életvezetési tanácsadó országa(is).MINDENKI jobban tudja,hogyan kellene élned.Legközelebb mondd azt neki mosolyogva:"Igazad van,Nem akarom úgy végezni,mint te."Aztán szakíts meg vele minden kapcsolatot.

2019. júl. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!