Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az a kérdésem hogy mekkorára...

Az a kérdésem hogy mekkorára nőhetek még? Apukám 184 cm anyukám 170 cm én 16F 160cm vagyok elég alacsony az utóbbi években nőttem kb az elmúlt 3 év mindegyikében 5-7 cm-t. A nemi érésnek még nem nagyon tapasztalom jeleit.

Figyelt kérdés
2019. júl. 3. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát a nagyszülők magassága is bezavarhat a képbe, ha egyikük 160 akkor lehetséges beörökölnia zt is,d e nem autómatikus, viszont egészségesen növekszel, nincs itt gond, de megértem 16 éveesen sokan a 180at verik, kicsit szar ügy. A nemi érés részt nem értem...hónalj és fanszőrzet az már biztos hogy van, szakálla meg sokaknak 35 éves korig is cska foltokban nő.
2019. júl. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egy 5-10 centit fogsz még nőni, általában a fiúk későn nyúlnak meg.


Sportolj és étkezz egészségesen :)

2019. júl. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj el egy genetikai ill. hormonvizsgálatra. És egyértelmű, hogy a nagyszülők magasságát is tudni kellene. Lehet, hogy van valami betegséged, lehet alacsony a tesztoszteronszinted. Bármi gátolhatja a növekedést. Ha ennyire rá vagy parázva, akkor vizsgáltasd ki magadat A-tól Z-ig és ha semmi rendelleneset/átlag alattit nem találtak, akkor tedd fel ismét a kérdést. Amúgy lehet, hogy csak 5 centit fogsz nőni, az is lehet, hogy egy nyár alatt 15-öt majd a következőben megint 10-et. Ismerek olyat, aki 2 év alatt nőtt 20 centit. Tehát első az egészség, utána az aggodalom. Meg ha jót akarsz magadnak, akkor sportolsz, egészségesen és sokat eszel, sokat alszol, nem dohányzol/iszol, társaságba jársz (igen, a magány és lelki instabilitás is gátolhatja a növekedést). Én sajnos ezeket nem tartottam be, 14 évesen lehettem kb. 168 cm. Most vagyok 25, azóta nőttem kemény 2 cm-t, amiből 1-et el is veszítettem a sok ülés és rossz testtartás miatt.
2019. júl. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!