Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért fordul elő ez a jelenség?

Miért fordul elő ez a jelenség?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta észrevettem egy furcsaságot a közösségekben, ahol megfordulok - általános, gimi, fősuli, munkahely. Első blikkre mindenki kellemesnek talál és könnyen beszélgetek, de általába van ott 1-2 ótvar riherongy, akiket nem tudok elviselni. Ennek oka, hogy rossz a kisugárzásuk, negatívak, kiégettek vagy csak szimplán bunkók. Ezek miatt nem tudok barátokat szerezni a közösségből, mert előbb lecsapnak azokra, akik nekem szimpik. Nem egy ilyen eset volt már, hogy valakivel totál jóba lettünk volna, de egy ilyen ember közelsége miatt sose valósult meg mélyebb barátság. Sőt, az is előfordult, hogy kikerült az irritáló ember a képből és tök jóba lettünk. Ismerős valakinek a jelenség? Mostani munkahelyemen is van egy vén rongy, aki állandóan csak károg az elrontott életéről meg pletykál, de nekem rohadtul fárasztó ez. Viszont csüng a többieken, akikkel szívesen barátkoznék. Mit gondoltok? Előre is köszi! :)

2019. júl. 3. 23:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Ilyen ember mindig, mindenhol lesz bárhova mész. Ez egy prototípus. Ismerem én is ezeket. Le se szard, attól hogy ő ott van, te is maradhatsz a társasággal és ugyanúgy hozzászólhatsz a témához. Feldobhatsz te is valami vicceset, nevetgélhettek, az ilyenek ettől csak kellemetlenül érzik majd magukat, mert hirtelen nem az ő fárasztó dolgaik körül forog majd a világ.
2019. júl. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!