Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok/nők, ti hogyan értelmez...

Lányok/nők, ti hogyan értelmeznétek, ha egy másik lány azt mondaná nektek, hogy nem vagytok tipikusan nőiesek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sokmindenre utalhat, épp ezért csak annyit kérdezek, hogy nektek mi ugrana be először. És biztos nem olyan értelemben mondta, hogy fiús/igénytelen külsőm lenne, mert pár perccel azelőtt meg csinosnak mondott, szóval inkább belső tulajdonságra gondolnék itt.

2019. júl. 3. 23:42
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

- tagba szakadt járás

- kicsi mell

- férfiasabb arcvonások

- rövid haj

Ezek mellett lehetsz csinos azért, csak nem annyira tipikusan nőies dolgok.

2019. júl. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem biztos, hogy rosszul, ha nem külsőre vonatkozik - ha külsőre, akkor kapja be. :) Általában határozottabb, szókimondóbb, lazább stílusú lányokra mondják, akik nem ömlengenek minden csip-csup ügyön, meg könnyedén spanolnak fiúkkal, nem szorulnak úgymond védelemre meg gyámolításra. Nekem legalábbis ez, de ezer mást is jelenthet.
2019. júl. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%

Belső tulajdonság lehet olyan is, amit az ember néha észre sem vesz már, mert automatikusan csinálja. Van egy lány ismerősöm, állandó jelleggel szokott böfögni csak úgy egy nagyot. Egyszer rászóltam és láttam, hogy amúgy nem is tűnt volna fel neki magától, meg is lepődött. Na ez szerintem nagyon nőietlen, még otthon is. Egy nő ne böfögjön már így.

Ha nem böfögsz bocsi. :D Gőzöm sincs amúgy, de meg is kérdezhetted volna tőle mire gondol, ha barátnők vagytok.

2019. júl. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Esetleg ilyen, inkább férfiasnak mondott dolgok érdekelnek, pl. műszaki beállítottságú vagy?
2019. júl. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%
Otthon miért ne böföghetnék akkorát hogy beleremegjen az ablak? Na te nekem ne mond már meg, nem tudom férfi vagy e, de ha igen akkor hálát adok istennek hogy az én párom nem ilyen ostoba mint te :D nyílván emberek közt tudom hogy kell viselkedni, de otthon ha akarom akkor böfögőpárbajt rendezek párommal :D he
2019. júl. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19%
Hát rendezz, ha neked ez jól esik :D :D de attól még nagyon gáz szokás, mikor orrba szájjba böfög az ember csak mert neki az úgy jól esik bárhol. Ennyi erővel finghatsz, szarhatsz is bárhol, mert neked úgy esik jól. A jól nevelt emberek azért tudják mi az illem. Férfiként még talán belefér egy-egy böfi, fing hiszen tudjuk ilyenek a pasik, de egy nőnél szerintem k...va gáz szokás, az ilyeneket én nem tudom nőiesnek találni. Amúgy csak egy példa volt a kérdésre. Szép napot! :D
2019. júl. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőmet még egyszer megpróbálták a női vécéből is kizavarni, mert hogy fiú létére mit keres bent. Szerintem amúgy nagyon szép csaj, csak nem "tipikusan nőies", mert szereti a nagyon rövid frizurát és vékony, magas, nem túl nagy a melle. Sem nem volt soha igénytelen, se nem túl agresszív vagy hasonló. Csupán nem olyan, mint amit sokan "nőiesnek" neveznek, vagyis nem miniszoknyában, hosszú hajjal, hosszú lakkozott körmökkel magas sarkú cipőben tipegős típus, hanem olyan, aki egy üzemben is megállja a helyét és jó főnöke a férfiaknak is.

De a párja pontosan ezt szereti benne, hogy nem egy nebántsvirág, hanem egy tapraesett, határozott és sportos nő. Ettől még nagyon csinos, csak nem ugyanúgy, mint más barátnőim.

2019. júl. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hatoska nagyon butuska vagy :)
2019. júl. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tudom magamról, hogy nem vagyok feminim alkat, így nem lepne meg. A külsőmre is igaz, a belső tulajdonságaim és a viselkedesém pedig javarészt annak köszönhetőek, hogy többnyire fiúk között szocializálódtam. Nem érdekelnek a tipikus csajos témák - divat, vásárlás, smink, pasizás, rivalizálás -, nem öltözöm kihívóan (nem mintha lenne mit mutogatnom), kevés sikamlós témával lehet kiakasztani, nem rinyálok minden szir-szar miatt és nem szorulok gyámolításra, amíg nem kell kitessékelni egy bazi lepkét a lakásból. Tökös csajnak szoktak titulálni, de tény, hogy ez együtt jár azzal, hogy nagyjából senki sem tekint rám nőként, csak haverként. Meg is tudom érteni.
2019. júl. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem konkrétan azt mondta asszem tavaly a barátnőm,hogy én fiú vagyok xd hosszú hajam van,lányos arcom, és hát idomokkal is büszkélkedhettem akkor is és most is .. bár nem az én érdemem... mindeegy xd én ezt sértésnek venném,de legtöbbször nem adok az emberek főleg nem a barátnőim (igen ez ilyen érdekes barátság) véleményére. Nekem a fiús megnevezésről az jut eszembe,hogy valaki inkább fiúkkal lóg és olyan érdeklődési köre is mint a fiúknak,hasonló típus vagyok,de azért fiú az nem :)
2019. júl. 6. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!