Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valakinek megvan ez a kérdés?

Valakinek megvan ez a kérdés?

Figyelt kérdés

Pár hónapja láttam egy kérdést ezen az oldalon, amiben a kérdező kijelentette, ő csak is értelmes, okos nővel jönne össze és ahhoz, hogy egyáltalán szóba álljon egy nővel, át kell mennie egy teszten. A teszt pedig az volt, hogy megadott egy számsort, amiben valamiféle különleges black magic logika alapján következtek egymás után a számok és volt köztük azt hiszem 2 db betűvel helyettesített szám és ki kellett találni, milyen szám van a helyükön.

Azt hiszem, valahogy úgy volt maga a nagybetűs kérdés, hogy "Van itt magát értelmesnek gondoló nő?", vagy valami hasonló...Próbáltam ehhez hasonló szövegekre rákeresni a google-ben, de nem találtam meg a kérdést...

Amúgy annyira emlékszem még belőle, hogy nagyon sok oldalnyi válasz jött rá és talán 3-4 ember írta, hogy rájött a megoldásra, a többiek meg persze beoltották a kérdezőt :D

Szerintem kicsit régebbi kérdés volt, szóval lehet, törölték is azóta, de nem biztos...Van olyan, aki esetleg, valami csoda folytán találkozott vele a közelmúltban, vagy szintén látta a kérdést és többre emlékszik belőle és esetleg meg is tudja találni?


2019. júl. 4. 01:15
 1/3 MR.X. ***** válasza:
100%
Nem láttam. Tesztelni akarod magad? :D
2019. júl. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen. Azóta végignéztem a Rick and Morty összes eddig megjelent évadját, szóval készen állok.
2019. júl. 4. 01:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Uhh imádom a Rick és Morty-t xD 2x vegigneztem az osszes megjelent evadot :D
2019. júl. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!