Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is érzitek néha úgy, hogy...

Ti is érzitek néha úgy, hogy azért is be akartok vágódni a bunkó embereknél?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy rossz szokásom, nem azért kérdezem, hogy erről kioktassatok. Általában felettem álló személlyel történik meg, mondjuk van egy nagyon bunkó, igazságtalan tanárunk, és én is utálom őt, de közben annyira szeretném, hogy én legyek az egyetlen, akit kedvel. Kb kihívásként tekintek rá, hogy velem normális legyen, ezért nagyon pedálozok és ki akarok tűnni a csoportból. Ha pedig egy barát, ismerős kezd el flegmázni mindenkivel, akkor is rögtön bekattan, hogy velem márpedig jóban lesz, és folyamatosan futok utána, miközben ugyanúgy elítélem a viselkedését. (Ha valakinek ismerős: pont úgy viselkedem, mint a Mean girlsben Cady Reginával, ő is utálja a csajt és fél tőle, mégis akármit megtenne az elismeréséért.) Na szóval más is szokott így érezni?

2019. júl. 4. 06:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sőt, irritálnak az ilyen nagypofájú "falkavezérek".
2019. júl. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
épp ez az, hogy engem is irritálnak, mégis el akarom érni, hogy velem normálisak legyenek.
2019. júl. 4. 08:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ismerem az erzest. Megfelelesi kenyszer. Nehez ellene tenni.
2019. júl. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mintha csak a barátom írta volna, több barátnőm is ki nem állhatja, ő mégis szeretné magát megkedveltetni velük, pedig ő sem bírja őket. Nem fog mindenki kedvelni, ezt el kell fogadni. És ez rendben is van, gondolom te se vagy jóban mindenkivel.
2019. júl. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, a bunkókat elkerülöm, ha pedig muszáj ott lennem ahol ők akkor én is olyan vagyok velük mint ők másokkal. Szeretem éreztetni velük, hogy ők mennyire elviselhetetlenek mások szemében.
2019. júl. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem. Másoknak se akarok megfelelelni, de az ilyen embereknek pláne nem, mert az azt jelentené, hogy lesüllyedtem a szinjükre. Bár középiskolában még velem is előfordult az ilyesmi, azóta kinőttem.
2019. júl. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen :D az egyiknél ezt úgy értem el,hogy megtudta,hogy van rajztudásom és onnantól kb haverként kezel
2019. júl. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!