Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek vigyek valamit?

Szerintetek vigyek valamit?

Figyelt kérdés
Holnap találkozok egy volt tanárommal. (először találkozunk sulin kívül)Azt mondta, hogy menjek át hozzájuk.. Nem ebédre megyek, csak este ugrok fel másfél órára.. Vigyek valamit ajándékba? Vagy még ne?
2019. júl. 4. 23:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Ezt a vagy még ne-t úgy értem, hogy csak mondjuk 2. Találkozáskor vigyek valamit? Olyan fura szitu ez az egész... Ráadásul antialkoholista, es az édességet sem szereti.
2019. júl. 4. 23:45
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Vigyél habos süteményt, vagy még Hifit is vihetsz. És akkor Diiiszkó.😎
2019. júl. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Tesa tetszik neked a tanárnő?
2019. júl. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
No vagyok es o ia no..😂
2019. júl. 5. 00:10
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtam hogy nő vagy.
2019. júl. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól még tetszhet, hogy mond a ketten nők vagytok :D
2019. júl. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dehogy vigyél. Minek? Nem rokon, nem jó barát. Hacsaknem tartozol valami különleges hálával neki. Ebben az esetben viszont úgyis pénzt vár, nem virágot.
2019. júl. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én vinnék. Ha nem szereti az édességet és a piát sem, akkor valami gyümölcsöt vinnék, vagy dobozos gyümölcslevet, valami jobb fajtát. (De én úgy lettem nevelve, hogy üres kézzel nem megyünk vendégségbe.)
2019. júl. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!