Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hölgyektől kérdezem: Hogy...

Hölgyektől kérdezem: Hogy viselitek, mikor egy csapat melós mellett mentek el, akik aztán a maguk módján tetszést nyilvánítanak?

Figyelt kérdés

Füttyögnek, cuppognak, beszólogatnak. Ilyenkor mit tesztek? Mentek tovább vagy visszaszóltok? Nekem kolléganőim mesélték a sztorijaikat, mert a közelben építkezés folyt és nekik bőven kijutott ilyesmiből. Volt aki komolyan helyrepakolta a melósokat, aztán azok visszavonultak, talán meglepődtek a határozott fellépéstől.

Két kolléganőm viszont együtt ment hazafelé egy darabig, ott meg a piros lámpánál várakozó kisbuszban néhány kisebbségi munkásembör kezdett el ordibálni... Kolléganőim persze szaporázták lépéseiket....


2019. júl. 6. 12:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Én el szoktam küldeni őket a p.csába minnél változatosabb szóhasználattal.
2019. júl. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%

Ha muszáj elmenni mellettük, akkor minél gyorsabban, ignorálva mindent, esetleg eljátszom, hogy telefonálok, vagy tényleg felhívok valakit.


Ha meg tudok, kerülök. Volt már, hogy a húgommal mentünk valamerre, ő már messziről mondta, hogy kerüljünk, tele van faaszokkal a hely, mondom, áh, dolgoznak, de nem csak egy dolgozott, 6 másik meg nézelődött, már látszott rajtuk, hogy alig várják, hogy megijesszenek, mondtam, oké, nekem ez nem megy, kerülünk.

2019. júl. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
bár hölgyektől kérdezed, de a férfiak után is beszólnak. Nekem a tetkóimra tettek megjegyzést, de amikor visszafordultam, gyáván elfordultak :(
2019. júl. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Látványosan undorodó arcot vágok vagy csunyán nézek rájuk,flegmázok. Beszólni nem fogok,mert egyszer majdnem megkentek miatta. :D
2019. júl. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Semmit. Ignorálom ôket.
2019. júl. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én ugyan férfiból vagyok, de sosem tettek semmilyen megjegyzést rám, inkább elvannak egymással ha nincs valami "jó nő" a közelben, egyébként néha egész "értelmes színvonalú" párbeszédeket szoktak egymás között megejteni ami eléggé vicces is olykor.
2019. júl. 6. 12:31
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szerencsére olyan arcizmokat adott a jó isten, hogy képes vagyok olyan undorral ránézni valakire, hogy inkább elmegy a közelből. Nem pazarolja a "bókjait" egy flegma p...ra :D :D hálisten!

Amúgy gondoltam egyszer kipróbálom azt, amit Miranda csinált a Szx és New Yorkban. Elege lett és oda ment a munkáshoz, hogy na akkor gyerünk d..gj meg! Ne csak a szád járjon. Mi van csak erre vagy képes? És a csávó szégyenkezve mondta, hogy normális vagy? Nekem családom van. Szerintem a legtöbb tényleg ilyen a valóságban is. Amég elég távolságra van a nő a szájuk csak addig nagyon nagy.

2019. júl. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút nem foglalkozom velük. Még a tempómon se vagyok hajlandó ilyen alja férgek miatt változtatni. Néha van, hogy ezt a véleményem egy nézésbe sűrítve közlöm, végig mérem őket undorral és megvetéssel. Ha meg épp rossz napom van, beugatok, bemutatok. De ez ritka. Ezeknek a tipikus munkásembör alakoknak semmi intelligencia nem szorult a fejükbe, úgyse fogják fel a többi ember valós reakcióit, azt látják bele, amit ők akarnak. Úgyhogy kár a gőzért.

Azt sajnálom csak, hogy az ilyen suttyók alapján ítélik meg az építkezésen dolgozó munkásokat. Pedig akad köztük valódi szakember is, aki nem viselkedik ilyen közönséges módon.

2019. júl. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ignorálom őket.
2019. júl. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Általában próbálok minél gyorsabban elmenni előttük, de volt olyan, hogy egy hatalmas kerülőt tettem, de akkor is megérte.
2019. júl. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!