Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti szeretittek a vasàrnapot?...

Ti szeretittek a vasàrnapot? Nem jut eszetekbe mindig hogy mindjàrt hétfö reggel és kelni kell?

Figyelt kérdés
Nekem amikor volt munkam ilyenkor mar mindug eszembe jutott mindjart hetfo es munka. Es mae rosszul voltam. Sokat kellett innom hogy jobban legyek.

#Nap #Vasàr
2019. júl. 7. 08:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gyűlölöm
2019. júl. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Most is dolgozom

Szal nekem sose volt egy tragédia

Nem is emlékszem mikor volt olyan h hétvégén egyik nap nem munka.


Nyugi fizikai és érettslgivel és nem gyár kedves obelixem

2019. júl. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én mikor vissza kellett mennem a kollégiumba még fizikai jelei is voltak, hogy rosszul vagyok, mert gyűlöltem azt a helyet. Azóta mindig hálás vagyok vasárnap, hogy nem kell órákat buszoznom, hogy beérjek moslékfalvára <3


Úgyhogy a vasárnap nekem pont jó nap lett mostanra, de megértelek.

2019. júl. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Én sosem értem, hogy akik utálják a sorsukat, a munkájukat, miért nem változtatnak rajta?
2019. júl. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

Én szeretem a vasárnapot

Az a nap a héten amikor csak magammal törődök és feltőiltödök egy kicsit. Nem gondolok a holnapra mert annyira nem stresszel,hogy dolgoznom kell menni

Egyebkent delutanos leszek,tehat még koran sem kell kelnem ^^

2019. júl. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem teljesen mindegy milyen nap van, hétvégén és ünnepnapokon is szoktam dolgozni, mikor hogy hozza a vezénylés. Annyiból jobb talán, hogy kisebb a forgalom.
2019. júl. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért ébredtek most előbb kilenckor hogy holap ötkor kipihenten menjek előre, de az sem baj, csak tanulgattam a rossz szokásaimból, nem szeretnék délig fetrengeni hogy aztán ne tudjak aludni még éjjel egykor se, de az sem baj. Majd rájössz egyszer a munka nem bűntetés a Biblia hazudott neked. Ha tudsz dolgozni az jót jelent, nem rosszat.
2019. júl. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Rühellem.Még csak 2,5 hónapja dolgozom de már szombat késő délután eszembe van, hogy hamarosan újra kezdődik a hét.😁Iskolás korszakban is ez volt és még jó pár évtizedig ez folytatódik.
2019. júl. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Innom (még) nem kell szerencsére ehhez, de nem szeretem, mert elkezdek görcsölni, hogy "na mit tojik a pók erre a hétre?"
2019. júl. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

Ha mindig a jövő miatt aggódnék, akkor elég szar életem lenne, szóval nem teszem. Hétfőn meg igen, munkába kell menni... de az jó dolog! Nem azt mondom, hogy szeretem, de elvagyok vele, és jól fizet. Ha ennél szarabb munkám lenne, akkor azt biztosan nem csinálnám, mert az éhenhalás is jobb, mint olyat csinálni, amit gyűlölsz.


A te problémád tehát a tehetetlenséged, az hogy elvagy a szarban! Jobb nyafizni, mint jobbá tenni az életedet. Szóval ha szarul akarod érezni .agad, akkor tedd! Nyugodtan! Csak minket hagyj ki belőle!!

2019. júl. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!