Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberekből miért vált ki...

Az emberekből miért vált ki utálatot, irigységet egy luxusautó?

Figyelt kérdés

Nem arra a kategóriára gondolok aki játssza az eszét, hanem aki simán éli az élet, megteheti és vesz egy egy Ferrarit mondjuk.


Miért kell utálni valakit mert jól él, többet elért, vagy csak egyszerűen szerencsésebb?



2019. júl. 7. 19:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
61%
Irigyek, amiért nekik nincs.
2019. júl. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
60%

Először is nem általánosítunk, mert undorító dolog.

Nekem pl semmi bajom azzal, ha valakinek luxusautója van, annak ellenére, hogy csak egy régi Mercim van. Magyarországon népbetegség az irigység...

2019. júl. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
58%
Az emberekből nem vált ki sem negatív, sem pozitív megnyilvánulást egy luxusautó. Esetleg te a beteg fejeddel úgy gondolod, hogy mindenki utálkozik, de ez hülyeség.
2019. júl. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
66%
#2, ha bezsólsz az általánosítás miatt, akkor te se tedd!
2019. júl. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem vált ki mindenkiből utálatot. Belőlem például nem.


Annak mondjuk nem örülök, hogy a versenygépével IndyCar-pályának nézi az M0-ást, de nem mindegyik ilyen.

2019. júl. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
46%
4.-es a népbetegség nem azt jelenti, hogy mindenki egytől egyig beteg.
2019. júl. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%
Sok ember akkor is irigy,ha a másiknak egy szelet kenyérrel több jutott.Nem kell ide ferrari.
2019. júl. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%

25 évesen mikor még gyárban kepesztettem a minimálbéremért, és belegondoltam, hogy a főnököm autójáért 127 évet kellene dolgoznom, még szép, hogy utáltam...

Szerencsére azóta változtak az anyagi körülményeim így az az irigység már csak egy rossz emlék

2019. júl. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
67%

Minket inkább megnevettet😂😂😂

F.szhosszabnítónak is szoktuk az ilyet hívni😁

2019. júl. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
66%

Pont azok nem mutogatják a pénzüket akik tanultak sok évig.

A Hell tulaja sem járkálna itt Miskolcon Lamborghinivel meg Mclaren-el ha mondjuk sebész főorvos lenne "csak".


Az én tapasztalatom szerint még 30+ milliós autónál is szempont hogy praktikus legyen, ami egy Volvora igaz lehet, de egy-egy Porsche-ra nem.


Nem mindegy hogy miből van az a pénz. Egy drogtermesztőre, csempészre irigy vagyok, mert meg is teszi amiről más csak álmodozik egy 12 órás munka alatt...

De egy üzletembertől mit sajnáljak? Az valószínű azért vette mert már mindene meg van az életben, lásd Josh Cartu pont ilyen. Bármelyik nőt megkaphatja a vagyona miatt.

2019. júl. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!