Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor az minden rossz, nincs...

Amikor az minden rossz, nincs kihez fordulni és emiatt állandósult rosszkedv van, akkor mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
2019. júl. 8. 17:09
 1/8 A kérdező kommentje:
Nektek szokott ilyen lenni, vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?
2019. júl. 8. 17:10
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk a súlyosság mértékétől függően szakembert felkeresni. Vagy olyan tevékenységeket folytatni, amikben örömöd leled.
2019. júl. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sportolj valamit.Menj el futni,gimnasztikázz,ilyesmi.Akkor is,ha nincs kedved.Endorfint szabadít fel,és eltereli a figyelmed a gondjaidról.
2019. júl. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Üdv! Dettó.

És nem sok motivációm maradt kijönni ebből, ugyanis hála a drága embereknek, úgyis ugyanitt kötök ki, még ha ki is tudok épp kecmeregni a gödörből, úgyis visszarúg valaki, akiben botor fejjel megbízom és elkezdek kötődni hozzá.

A szeretet a legkárosabb az egészségre.

2019. júl. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Összekotrom magam (öltözök) és elugrok kocogni.


Ha valaki beszélgetne, írjon nyugodtan. Nincs senkim.

2019. júl. 8. 19:01
 6/8 anonim ***** válasza:

Pontosan, ahogy írod. Mi a francért kéne elvárni, hogy legyen valaki, aki majd megcsinálja az életedet?? Szóval kotord össze magad! De ne csak egy kocogásra, hanem az egész életedre! Mindenkinek nehéz, mindenkinek csak magára can energiája igazán!

Szóval tegyél magadért! Ha annak a végtagnélküli faszinak is sikerült, akkor szerintem neked is fog menni.

2019. júl. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6,

Köszönöm.

2019. júl. 8. 20:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Zenét hallgatok, ami egyfajta löketet ad a továbbiakhoz.
2019. júl. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!