Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 1. 000 kmre otthonrol lerobban...

1. 000 kmre otthonrol lerobban az autod mit csinalsz? Csak kerdem ti hogyan reagalnatok?

Figyelt kérdés
Van nalad egy bringa meg sator, de a celtol is ennyire vagy, megszerelteted az autod es folytatod az utat, szereles utan hazamesz vagy rogton trelert hivsz es huzol haza?
2019. júl. 8. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
2%
Nem robban le, én karbantartom.
2019. júl. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerviz, és megyek tovább, ha az úticél olyan. Ha nem, akkor irán yhaza.
2019. júl. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Huu, de ismerős. :D Életem legmeghatározóbb napja volt, a helynek a koordinátáit magamra varrattam.

Nem az én autóm volt, hanem apámé, vele voltam, plusz anyámmal. Görögországban robbantunk le az autópálya mellett. 18 órát töltöttünk ott, eleinte utáltam, unatkoztam, meleg volt, nem tudtam aludni, a vizünk és a kajáink is fogyóban voltak. A vontató meg csak másnap tudott volna leghamarabb jönni. Végül anyámmal úgy döntöttünk, hogy felfedezzük a környéket, és elsétáltunk a legközelebbi faluba, ami megváltoztatta az életemet... najó, nem az életemet, hanem a gondolkodásmódomat, és ezzel változott meg az életem. Azóta vagyok utazó, és keresem a kalandot, meg a járatlan utakat, és nem pánikolok, ha valami nem úgy sikerül, ahogy szeretném, hanem keresem a megoldást. Igazából semmi extra nem volt a faluban, de pont ettől szerettem annyira. Na az tényleg az igazi, autentikus Görögország volt, 100%-ban helyiekkel.

Ami az autót illeti, másnap elvontatták a legközelebbi benzinkútra, apám egyik ismerőse pedig éppen Görögországban nyaralt, így elénk jöttek oda, és elvittek minket a saját kocsijukkal oda, ahova akartunk menni. Hazafelé pedig kijött hozzánk egy barátja, akinek ez a munkája, külföldről szállítja haza a lerobbant autókat, így vele jöttünk haza.


Bocsi a storytime-ért, nyugodtan átugorhatod, ha nem érdekel. :D Ha a saját autómról lenne szó, és egyedül lennék, akkor szerintem ott tölteném az éjszakát (az autóban, nem a sátorban), és másnap megcsináltatnám a kocsit, majd folytatnám az utamat.

2019. júl. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerviz, és megyek tovább.
2019. júl. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elso kivanom neked hogy a nagy egoddal meg a kocsikaddal Svajxban robbanj le ahol a treler tobbe kerul mint az autod. Ja es tanulj meg kerdest ertelmezni.
2019. júl. 8. 21:17
 6/8 anonim ***** válasza:
2%
Te meg értelmezzed én nem robbanok le. Amihez értek azt megcsinàlom a többit jó szakember intézi ennyi. Csak lúzerek, igénytelenek robbanak le. Ez van.
2019. júl. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha szerviz megoldja, akkor folytatom, ha nem, akkor bérelt autóval folytatom.
2019. júl. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hívom a helyi assistance-t, és ők mindenről gondoskodnak. Olyan eseti biztosítást szoktam kötni a túrára, ami ezt is fedezi.
2019. júl. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!