Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Verekedésnél miért főként...

Verekedésnél miért főként hasra és herére céloznak?

Figyelt kérdés

Párszor már vertek meg különböző okok miatt, elhagyott helyre vittek és ott estek nekem. Az ütéseket és rúgásokat legtöbbször hasba vagy herébe kaptam.

Verekedéseknél miért főként ezekre a helyekre céloznak?



2019. júl. 9. 08:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert ezek az emberi test (utóbbi persze csak férfiaknál van) legérzékenyebb, legsérülékenyebb részei. Ha valakit izomból jó erősen gyomorszájon vágsz, vagy tiszta erőből tökön rúgsz egy erősebb orrú lábbelivel, az illető egy jó ideig nem tud visszatámadni. Hamar le lehet így rendezni valakit. De lehet tenni ellene, hasra lehet gyúrni, az intimebb területre meg van fém tökvédő.
2019. júl. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Has: Ha jól céloznak, összeesel mint egy zsák krumpli, ráadásul kicsi az esélye, hogy túlzottan megsérülsz, szemben mondjuk egy halántékra mért ütéssel.

Here: Ez a gyengék és gyávák megoldása, akik nem mernek rendesen küzdeni, ezért inkább biztosra mennek.


Jegyzem meg, ha annyi tapasztalatod van, hogy már ilyeneket kifigyeltél, szerintem ideje volna átgondolni az életed. Mert hogy nem a két szép szemedért vertek össze sorozatosan (főleg hogy még el is vittek), abban biztos vagyok.

2019. júl. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
tudom, hogy miért vertek össze.....az életemmel rendben van minden, csak hát pont olyanok vertek meg, akiknek nem akartam pénzt adni csak azért az érvelésük miatt, hogy "régebben jóban voltunk". Gondolom így már érti mindenki, hogy kik vertek meg.
2019. júl. 9. 08:36
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Has: Nagyobb terület, és nagyon érzékeny. Egy jó ütés földre terít, de nyoma nem lesz.


Here: Nagyon érzékeny, könnyen elérhető.

2019. júl. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
igen, a hasamon nálam sem maradt nyoma. csak az egyik herém egy részen belilult
2019. júl. 9. 11:02
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
egyaltalan miert vertek meg?
2019. júl. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
azért, mert kért tőlem pénzt, én meg azt mondtam, hogy talán adok majd, de nem adtam és úgy vette a gyerek, hogy tartozok neki (kisebbségi szokás), és 2 másik haverjával megvertek.
2019. júl. 9. 12:22
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Meg mivel ilyen alattomos elpáholásról van szó... az ilyen ütések sérülései nem látszódna, a ruhád alatt vannak.
2019. júl. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
nyoma amúgy sem maradt, csak a herém lett kb 1 hétre véraláfutásos egy helyen
2019. júl. 9. 19:35
 10/15 anonim ***** válasza:
Megutod a heret, akkor le fog hajolni, keze lent lesz, majd konnyen fejbe rughatod, vagy utod
2019. júl. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!