Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Előfordulhat olyan, hogy egy...

Előfordulhat olyan, hogy egy nagyon introvertált, nehezen kommunikáló emberből később magabiztosabb, nyíltabb személyiség válik?

Figyelt kérdés

2019. júl. 9. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Introvertált nem azt jelenti, hogy nehezen kommunikál, meg beszari, ezt felejtsük el.
2019. júl. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
igen
2019. júl. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Előfordulhat.
2019. júl. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Persze.
2019. júl. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Igen, ismerek ia olyat. Ő olyan baráti társaságot talált, akik érzelmileg bátorították, bevonták közös programokba és élt is a lehetőséggel, sokat változott, jó értelemben.
2019. júl. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

Igen. Nem mindegy mi okozza a magába fordulást.


Na meg ahogy más is mondta az introvertált nem azt jelenti, hogy nem tud kommunikálni. Én igazán beszédes tudok lenni, főleg ha barátok közt vagyok, vagy célom van vele. Ettől függetlenül magamban vagyok a legboldogabb, ha mások békén hagynak.

2019. júl. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%
Ha olyan környezetbe, közegbe kerül, ahol kibontakozhat, akkor lehetséges.
2019. júl. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, ha elismeri a felelősségét a helyzetéért, és hozzáfog megváltozni. Ennek elsődleges -de nem kizárólagos- eszköze az önnevelés.
2019. júl. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Párom ilyen.
2019. júl. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!