Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az baj ha egy 18...

Szerintetek az baj ha egy 18 éves fiú nagyon szeret takarítani?

Figyelt kérdés

Sokan mondták, hogy ez nem fiúnak való munka s ezt jó lenne abbahagyni.

Én egyszerűen csak szeretem ha rend van és élvezem is csinálni!



2019. júl. 9. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Amíg nem vagy olyan, mint a nővérem, hogy ha meglát egy szál hajat a földön, akkor nagytakarítást rendez, teljesen oké ez így.

Én meg nő létemre szerelni szeretek és előbb állok neki wc tartályt vagy lefolyót/villanyt szerelni, mint hogy pl elmosogassak vagy port töröljek. Persze szerelni jóval ritkábban kell, és azért csak zavar a mocsok, szóval megcsinálom... de ha lenne választásom... XD


Ezek a nőknek és férfiaknak mit illik már egy elavult hülyeség. Tedd azt, amit szeretnél - csak ne árts vele másnak és ennyi.

2019. júl. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Miért lenne baj? Legalább tuti nem vagy igénytelen. Egyébként meg mindegy, hogy férfi, vagy nő csinálja, nem tudom, hogy ki mondta neked ezt a baromságot.
2019. júl. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Abszolút nem baj, igényes vagy, szereted a rendet. Egyre vigyázz, túlzásba ne ess, mert akkor mániává válhat, az meg nem szerencsés.
2019. júl. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Gondolkm fiúk mondták...

Egyébként igényes vagy, ezt sokan értékelnek...

2019. júl. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem, szerintem nagyon jó dolog hogy rendszerető vagy.
2019. júl. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Jonnek az irigyek lepontozni :D
2019. júl. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
látom itt irhattok bármit lepontozás jár érte, úgyhogy én inkább hozzá se szólok ehhez:D
2019. júl. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Dehogy baj. :) Én személy szerint nagyon örülnék egy ilyen fiúnak, mert én meg lányként iszonyúan nehezen veszem rá magam a rendrakásra. :D
2019. júl. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, örülök, hogy egyesek elismerik, hogy ezzel nincs semmi gond, különben nem lennék olyan, hogy egy hajszál miatt nagytakarítást csinálnák xD
2019. júl. 10. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!