Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mibol/honnan tudhatom hogy...

Mibol/honnan tudhatom hogy egy fiu szuz?

Figyelt kérdés
Vagy nincs olyan tulajdonsag vagy ilyen szembetuno dolog amibol latszik? Viselkedes vagy ilyesmi

2019. júl. 10. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
megkérdezed?
2019. júl. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Mond azt neki utana hogy:nagyon jo voltal bebi, biztos sok csajjal volt mar dolgod.

Ha szuz be fogja vallani hogy most csinalta eloszor.

2019. júl. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

"nincs olyan tulajdonsag vagy ilyen szembetuno dolog amibol latszik? Viselkedes vagy ilyesmi"


Miután egy fiú/férfi elveszti a szüzességét (és senki nem találta meg neki), a legszembetűnőbb tulajdonságok és viselkedésbeli formák, a következők:


Az első aktus utáni 24 órában a szemszíne 2,3 tized árnyalattal megváltozik.

Később a karóráját a másik kezén fogja hordani. Ha eddig nem viselt órát, vagy ékszert, akkor csak kamuzott és titokban homoszexuális.

Ezen kívül egy héttel az esemény után már csakis jobb lábbal fog reggelente kikelni az ágyból, a haját pedig mindig jobbról balra fésüli.

A kopaszok pedig szakállat vagy fülszőrt növesztenek.


Alkalmanként előfordul beszédbeli változások és egyéni sajátosságok is, mint például a "á, é, ű" hosszú magánhangzók röviden ejtése.


Ilyenekre gondoltál???

2019. júl. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Hat nem tudom. Nem pont ilyenekre.xd peldaul olyasmikre hogy ha megcsokolom akkor pl szegenylosebb lesz e vagy ha tovabb csokolom akkor mar rogton fel all neki meg ilyesmixd
2019. júl. 10. 14:36
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nincs ilyen.

Sőt, lányoknál sincs olyan, amiből meg lehet mondani. Még a szűzhártya megléte vagy nem megléte sem bizonyíték. (Van, akinél más kisgyerekkorban elszakad, van, akinél több aktus után sem, van, akinél nem is szakad, mert eleve nagy lyuk van rajta, stb. Bocs, nem ez volt a kérdés, csak eszembe jutott.)

2019. júl. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszerre csúnya, alacsony, sovány, nemdiplomás/átlag alatti jövedelmű és kicsi a pénisze, akkor biztosan nem volt még nővel dolga. Legalábbis magamból kiindulva tudom ezt állítani. Amúgy egy személyiségbeli ismertetőjele általában szokott lenni: ismerkedéskor majd elveszti a fejét miközben a lánnyal beszél. Nem összeszedettek a gondolatai, esetleg picit tétova vagy izgatott illetve túlságosan lelkes és steril.
2019. júl. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!!
2019. júl. 10. 23:04
 8/9 anonim ***** válasza:

Énszerintem lehet, hogy megjön kicsit az önbizalma, hogy "már ő is kellett valakinek".

Szóval szerintem jobban fogja érezni magát a bőrében, mint előtte.

Ha alapból is nagydumás , jókedélyű , lehet, hogy mgé annál is felszabadultabb lesz akár esetleg.

Vagy pl nemtom, érzelmesebb, "elvarázsoltabb", "ábrándozósabb", "elmélyülősebb"(en gondolkodó) akár. (Én nem tudom ezeket.)

2019. júl. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom:)
2019. júl. 11. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!