Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ritka hogy a fiatal...

Miért ritka hogy a fiatal lányok kedvesek, közvetlenek? Miért inkább az a jellemző rájuk hogy maguknak valók, beképzeltek és lekezelőek?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt este kellemes meglepetésben volt részem.Egy kifőzdében ettem,ahol egy fiatal lány szolgált ki.Kedves,közvetlen volt,mosolygós,még beszélgetett is velem egy kicsit.És fiatal,szép lány volt.Ilyennek kéne lennie minden lánynak.És nemcsak akkor amikor a munkahelyükön vannak és nemcsak azért mert a főnöke ezt várja el tőle,hanem ilyennek kéne lennie munkahelyen kívül is,utcán,villamoson,buszon,mindenhol.És akkor a fiúk sem félnének őket leszólítani.Örültem ennek a kellemes meglepetésnek,mert általában ha bemegyek egy boltba és egy fiatal lány az eladó még köszönni sem tud.Nemhogy beszélgetni nem akar,de még köszönni sem.Mosolyt nem látni az arcán.Pedig az a lány aki tegnapelőtt kedves volt hozzám,mondta hogy reggel óta ott van a munkahelyén.Valószínűleg sok bunkó emberrel találkozott egész nap.Mégis kedves tudott lenni.
2019. júl. 11. 08:44
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Visszajáró vendég leszek és borravalót is adtam neki.Nem igaz,hogy minden férfi félreérti ha egy lány kedves hozzá.
2019. júl. 11. 14:39
 12/12 anonim ***** válasza:
A példádban két szélsőséget irsz le.aki köszönni sem tud,meg aki top 24-ben kedves.utóbbi valóban jó dolog,csak nem mindenki képes rá,és fölösleges is lenne elvárni.buszon,utcán,mindenhol főleg nem.a tipikus bunkó eladó lány tényleg gáz,az ilyenek azt nem értik meg,hogy nem lehet mindent becipelni és az amúgy normális vevőn/vendégen letölteni.és csak mert vannak kuncsaftok,akik bunkók velük.
2019. júl. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!