Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan válhatok kisfiúsból...

Hogyan válhatok kisfiúsból férfivé?

Figyelt kérdés

Sokszor nagyon kisfiús a viselkedésem (mint egy 5 éves), és ez a párkapcsolataim rovására is ment párszor. Mostmár én is megelágeltem magamban ezt, és szeretnék férfiasabb mentalitást, viselkedést kialakítani magamban. Amikor gyerekesen viselkedek, egyszerűen csak "csinálom", és nem teszek ellene semmit. Hogyan tudnék férfiasabb lenni?

Komolyan gondolom ezt, komoly válaszokat várok.


21/F



#kisfiú #viselkedés #Kisfiús viselkedés #felnőtté érés
2019. júl. 11. 23:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit ertesz azon,hogy kisfius viselkedes? (A parom tul ferfias,neha dijjaznek nala egy egy jatekos kisfius "kirohanast" is,pl jatszani a hoban,rosszalkodni,aranyoskodni stb)
2019. júl. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Huh, nem Máténak hívnak véletlenül? 😅

Egyébként szerintem ezen a kor segít a legjobban.

Nem tudom, mit takar a gyerekes viselkedés, de ha pl azt, hogy könnyen megsértődsz, azon tudsz változtatni úgy, hogy nem durcizol be az illető emberre azonnal, hanem magadban igyekszel először rendezni a helyzetet. Próbáld kicsit kívülről látni magad: valóban megsértett vagy csak túlreagálom?

Ha túl sok mindenen röhögsz, pláne ha a párod mondjuk komoly témát hoz fel, akkor igenis próbáld visszatartani és ne und magad látványosan a komoly beszélgetések alatt sem, mert sajnos olykor szükség van rájuk.

2019. júl. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne stresszelj ezen. Az is lehet hogy te eleve ilyen személyiség vagy, de ez nem feltétlen rossz. Sőt ez jó is lehet hisz vannak nők akik kifejezetten az ilyen srácokat kedvelik akivel lehet sokat nevetni és bohóckodni. A másik meg hogy a férfiak későn érnek. Én nőként 22 évesen jutottam el a felnőttes énemhez. Ne stresszelj ezen, hidd el ahogy idősödsz változni fogsz. :)
2019. júl. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nézz filmeket, miként viselkednek a határozott férfiak, gesztusok, mimika, mozdulatok, testbeszéd stb...
2019. júl. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne máshogyan viselkedned, mint amilyen vagy?

Persze lehet, de bazira kimerítő, ha nem tudsz önmagad lenni és mindig álarcot mutatsz.


Inkább azt javasolnám, hogy találd meg azt a gyerekes lányt/nőt, aki úgy szeret téged, ahogy vagy! 🙂

2019. júl. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Meséld el kismacskát hoztál le a fáról, tetőről. Az életmentés jó.
2019. júl. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nem gondoltam volna, hogy akadnak még itt normális válaszolók, mentek a zöld kezek! :D

Utóbbi időben eltávolodtunk egymástól, és szerintem tudat alatt úgy akartam felkelteni magamra a figyelmet, hogy úgy viselkedtem mint egy 5 éves, amivel az idegeire mentem szegény jánynak. Most jelenleg azon vagyok, hogy magamban rendet rakjak, és megtaláljam önmagam, ahogy valamelyik válaszban is olvastam, olyan lányt keresek majd (amikor úgy érzem készen állok) aki úgy szeret ahogy vagyok. De először magamat kell elfogadnom. És nem, nem Máténak hívnak :D


Tényleg hálás vagyok a hasznos válaszokért!

2019. júl. 16. 11:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit 😊😊😊
2019. júl. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!