Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ciki ha már több éve dolgozom...

Ciki ha már több éve dolgozom diákként Tescoban pénztárosként és árufelöltőként?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok már, de a fent említettnél komolyabb munkám még nem volt holott az ismerőseim nagyrésze irodai munkát végez. Úgy érzem lenéznek engem az emberek.
2019. júl. 12. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
mióta ciki dolgozni?
2019. júl. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a ciki, hogy más véleménye határozza meg az, hogy hogyan élsz. Ne törődj vele. Tudom, hogy ez nehéz, mert biológiailag úgy van kitalálva az ember (ösztönös dolog), hogy valamennyire foglalkozzon a saját fajtársai megítélésével (túlélés). Ha segít, pont emiatt valamely mértékben mindenki foglalkozik vele.

De nem szabad ennek meghatároznia!

Mindig lesz valaki, aki lenéz. Ha tök jól kereső programozó lennél mondjuk, akkor is lenne valaki, aki lenézne. Például egy milliárdoshoz képest viszonyítva akkor is "nagyon keveset" értél el.

"Comparison is the thief of joy" - mondja az idézet, ne hasonlítsd másokhoz magadat, mert úgy is mindig lesz, aki "többet ért el" ennyi erővel.

Nem ez határozza meg, hogy emberileg mennyit érsz.

2019. júl. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha neked megfelelő, akkor ne foglalkozz mással. Tuti ügyes vagy benne, megbíznak benned, akkor nincs gond. Nézd azt, hogyha nem lennél, akkor a csűrhe hogyan szolgálná magát ki az életben? Minden munka értékes a maga nemében, szóval nem érdemes az embereknek lenézni senkit-, és semmit sem.
2019. júl. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A ciki az az aki eltartatja magát. Évek óta dolgozol, szerzel tapasztalatokat, lehet egyszer visszaköszön az életben.

Én is így voltam mimdig is.

De làtszik ki az életrevaló, aki hajt meg a szart is megcsinálja vagy aki vár, és mindent megkap aztán lenéz másokat. Ha nem kap meg mindent akkor gyakorin picsog, hogy miert nem enged el anyu 28 évesen buliba...

2019. júl. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Metionin ***** válasza:
Hát figyelj én 8 évet dolgoztam diákként, többnyire gyárban de voltam ügyfélszolgálatos és a Tesco is megvolt. Egyiket sem éreztem cikinek, kellett a pénz, ez van.
2019. júl. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Erre inkább légy büszke. Nem derogál felemelni a hátsód, több munkakört is végzel, ráadásul a Tesco nem az a hely, ahol épek maradnak az idegeid (még ha csak diákként is vagy ott). Tudom, mert én is voltam eladó-árufeltöltő a cégnél. Azzal meg ne foglalkozz, mások mit csinálnak, hogy néznek rád. Csak akkor válts ha muszáj, vagy azt érzed, hogy magad miatt akarsz váltani.
2019. júl. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem ciki.
2019. júl. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bárcsak tudnám csinálni, sajna szétkapna az ideg ha emberekkel kellene dolgoznom napi 8 órába.
2019. júl. 13. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Inkább tiszteletet érdemel, hogy suli mellett még dolgozol is. Hülyékkel meg ne foglalkozz.
2019. júl. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!