Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik k standupost ajánljátok...

Melyik k standupost ajánljátok hogy a humoromat fejesszem?

Figyelt kérdés
Mert hallottam olyanról akik elég fárasztó vicceket mesélnek

2019. júl. 12. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól, hogy humoristákat nézel, nem lesz jó a humorod.

Vagy pár jó viccüket és történetüket nyúlnád le?

2019. júl. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyiben látod humorod fejlődését más szellemi termékének lenyúlásában?
2019. júl. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem a vicceket, történeteket lopni mennék oda, csak volt már velem olyan hogy egy nagyon vicces dolog történt velem és amikor előadtam másoknak ők csak annyit mondtak rá hogy oké jól van szóval inkább azt akarom eltanulni hogy hogyan adjam elő a sztorimat
2019. júl. 12. 22:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Russel peters
2019. júl. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem Bödőcs megunhatatlan, illetve én még nagyon szeretem Felméri Pétert is, bár ő kicsit megosztó személyiség. Talán valami rád ragad az előadásmódjukból, de szerintem elég nehezen lehet ezeket a képességeket fejleszteni.
2019. júl. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha baráti társaságban stand up stílust nyomsz, az nagyon mesterkélt. Lehet, hogy csak neked volt vicces a sztori. Inkább legyél önmagad.
2019. júl. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!