Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elfogadnátok öltözködési...

Elfogadnátok öltözködési tanácsot olyan személytől, aki az alább linkelthez hasonló szandálhoz zoknit vesz fel?

Figyelt kérdés
[link]

2019. júl. 13. 23:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
semmilyen tanácsot nem fogadnák el tőle...még akkor se ha zoknit se venne fel hozzá
2019. júl. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%
az ilyen 8éves korig menő
2019. júl. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%

Öltözz úgy, ahogy te szeretnél, ne hagyd hogy beleszóljanak

Amúgy nem fogadnék el tőle tanácsot

2019. júl. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valaki hülyén öltözik, még láthatja, hogy a másik hülyén öltözik :D
2019. júl. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Milyen öltözködési tanácsot? Ha mondjuk hülyén öltözöl fel, azt ugyanúgy látbatja bárki, tökmindegy mi van a lábán.
2019. júl. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Jóvanazúgy.
2019. júl. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen... Nekem például eszméletlen fontos a kényelem-érzet, viszont jó az esztétikai érzékem, ami olyasmi helyzeteket eredményez, hogy a nagyon "fancy" stílusban öltözködő (és gazdag) lakótársam folyton tőlem kér tanácsot, h X szoknyához melyik felső/ékszer/stb. illene, és mikor felveszi hozzá azt, amelyiket javasoltam, mindig ledöbben hogy "téényleg, milyen igaz!!". Ehhez képest én egy csomószor olyan összeállítást veszek fel, amiről tudom, hogy tulajdonképpen ocsmány, csak nem érdekel, mert így kényelmes, meg amúgy se érdekel, hogy nézek ki.
2019. júl. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ez munkavédelmi szandál,látszik az orrán.Lehet hogy acélbetétes.
2019. júl. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
74%
Én rólam van szó. Először is, az a zokni egy fekete bokazokni, illetve leszarom hogy ki mit gondol. Nem hiszem hogy ennek köze lenne a szépérzékhez, ugyanis az egy szubjektív dolog. Most valaki ki találta, hogy az jaj gáz, hát engem nem érdekel. Keseregjen csak az internet előtt, növessze a seggét, én addig nagyon boldogan fogok futkosni és élvezni a nyarat a szandálomba és a bokazokniban :-) mellesleg az az öltözködési tanács annyi volt, hogy ne vegyen fel teljesen testhez tapadó pólót egy olyan ember, aki egy kicsit túlsúlyos és szemmel láthatóan Gynocomastiája van. Gyk: Megnövekedett mirigyállomány a mellben, férfiaknál. Egyszerűbben nőies cici.
2019. júl. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Attól függ, mihez adja.

Ha ahhoz, hogy legyen egy kényelmes, szaladgálód szetted, teljesen elfogadható a tanácsa. Ahhoz, hogy divatos/elegáns légy, már kevésbé.

2019. júl. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!