Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Délelőtt vagy délután vagytok...

Délelőtt vagy délután vagytok aktívabbak?

Figyelt kérdés
Én (egy könnyű) ebéd után térek magamhoz, akkor kezdek el bepörögni. Mint például most mindjárt. Pedig reggelizek rendesen, elég kiadósan.

2019. júl. 15. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én délelőtt, délutánra általában elálmosodok, belassulok, 6 és 11-12 között vagyok a legaktívabb.


23/F

2019. júl. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Délelőtt 9-10 után, aztán délután belassulok, és este vagyok újra aktív, 6-7 környékétől éjjel 1-2 környékéig.
2019. júl. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én mindegy mikor kelek reggel élőholt vagyok, zombi üzemmódban de élek és figyelek csak máshogy reagálok mindenre.

Délután olyan 2-3tól meg pörgök,dumálok, aktív vagyok, tök jól érzem magam, egészen éjfélig, éjfél előtt lehetetlen hogy elaludjak.

Tipikus éjjeli bagoly vagyok.

2019. júl. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én teljesen változtam. Régebben reggel voltam aktív, ebéd után mindig bekómáltam (Volt is egy időszak, amikor tréning sorozatot tartottak nekem, amiket mindig kajakómában ültem végig) és délután már nyűgösebb voltam, hogy menjünk már haza, aztán este még volt energiám.


Most délelőtt semmi energiám, délutánonként szokott jobb lenni, de van, hogy már munka után este se vagyok túl aktív.

2019. júl. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én este vagyok a legaktívabb. Meg felkelés után olyan 3-4 órával.
2019. júl. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ebéd után kb este hatig, aztán kis nyugi és este kilenctôl hajnal háromig megint pörgök, még jobban mint délután.
2019. júl. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kb reggel fél 6 és délután 2-3 között.

Este 8 után nekem éjszaka van.

2019. júl. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem iszok folyadékot rendesen, akkor sosem, de általában délelőtt.
2019. júl. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En regel 5-töl vagyok aktív kb delutan 3ig, utána belassulok. Este 8-9 között nekem pizsiosztás. (Pedig nem munka miatt kell felkelnem, csak simán felébredek 5-kor).
2019. dec. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!