Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire kínos ha amíg a...

Mennyire kínos ha amíg a fogorvos tömi a fogam vagy bármi. Csukva lesz a szemem és zenét hallgatok fülessel? Rettegek a fogorvostól de van egy lyukas fogam és már fáj.

Figyelt kérdés
Csak így merek elmenni a fogorvoshoz.
2019. júl. 16. 00:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Ha nem mozgatod ritmusra a fejed akkor egyáltalán nem fogja érdekelni.
2019. júl. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
A szem lehet csukva, de a zenét felejtsd el!
2019. júl. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azért az egyik fūled hagyd szabadon.
2019. júl. 16. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Soha nem láttam még ilyet, hogy valaki fülessel megy be a "székhez". Azért gondolkozzál kérlek, szerinted a zene érzésteleníteni fog? Ugyanúgy érzel majd mindent, ráadásul hirtelen, mert a fúrót nem fogod hallani, mikor indul be és kezd el vésni. Nekem gyökérkezelték az egyik bal hátsót alul, mert úgy szarráment, hogy cataflan-al keltem és aludtam. Még lidocainnal is kisebb kín volt, de túléltem, és hála az égnek nem kellett kihúzni, megmaradt. A fogorvostól nem kell rettegni, gondolj bele, nem jó érzés, ha a kezelés után évekig nem fog újra fájni az evés meg az ivás? Na ugye.
2019. júl. 16. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mond neki, hogy csak így tudod elviselni a fájdalmat, és talán megérti.


Amúgy nem tudom, miért félnek az emberek a fogorvostól.

Engem pl megdicsértek, hogy milyen jól bírom, csak ültem és vártam, hogy mikor lesz vége, akkor 5 fogamat tömték be. Mert szerettem a cukros teát meg a csokit kicsinek.:D De szerintem nem vészes, van ettől rosszabb is.


Legyetek erősek :O

Utána még elmentem fagyizni is, pedig mondták, hogy elviekben nem lehet.

2019. júl. 16. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A szememet én is mindig csukva tartom,zavar a lámpa,amit használnak.A fülest a dokival próbáld megbeszélni,bár nekem fura.Nincs mitől félned,kezelés előtt érzéstelenítenek,szinte semmit nem fogsz érezni.Ráadásul,alig néhány perc az egész.
2019. júl. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

a kérdező már ezt kérdezte korábban. A fúrástól fél, ami pár perc.


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__fogak-szajapolas__9..



A fogorvos pedig kérni fog öblítést, majd megbök, megijedsz, akkor meg az okoz bajt....

2019. júl. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
Hülye. Ha kérdez vagy szól valamit meg se hallodxd.
2019. júl. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
És ha véletlenül arrébb mozdulsz mert nem tudod hol a fúró, és emiatt rossz helyre fúr vagy megsérülsz? Honnan jött ez hogy fülhallgatóval akarsz fogat csináltatni?
2019. júl. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tul vagyok rajta, szerencsere nagyon rendes orvos volt. Nem kellett furni mert kihuzta a fogam, tejfog volt
2019. júl. 16. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!