Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az olyan ember...

Szerintetek az olyan ember normális szellemileg aki csak azért áll valaki pártjára egy vitában vagy bármi másban mert a rokona vagy szülője?

Figyelt kérdés
Úgy nagy általánosságban, egy vitában, vagy ha valaki felemleget valami rossz tulajdonságát egy embernek ami tényleg valós, és a gyereke vagy szülője csak azért védi és tagadja mert közeli rokona?

2019. júl. 16. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális, csak nem őszinte.
2019. júl. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De miért csinálják ezt az emberek? Csak én nem látom benne az értelmet és a logikát?


Én ezt tényleg nem értem, és többször néztek már rám rosszul és haragudtak mert egy vitában másnak vagy egy teljesen idegennek adtam az igazat, és nem a barátnak vagy a testvéremnek/szüleimnek. Szerintük én ezzel hátbatámadtam őket.

2019. júl. 16. 17:55
 3/5 anonim ***** válasza:

A vér, nem válik vízzé!!!

Az ember az életét éli, ahogy éli, egyedül születünk, egyedül halunk meg.

A kettő között más emberek jönnek, mennek, pár "pillanatig" részesei az életünknek, aztán mást hoz az élet.


A vér szerinti rokonság, az mindig állandó. Egy testvér , gyerek, szülő... ha az a kapcsolat egészséges, akkor ha a világ kifordul is magából, az testvér, gyermek, és szülő marad.

Ennyi van csak.... Ha ez sincs, semmi sincs.


Egy hétköznapi csip-csup vita sehol nincs egy ilyen kapcsolathoz.

Lehet ezen filózni, ezerfelől megközelíteni, de a lényeg:


ha a másik félnek -rokonnak- olyan az értékrendje, hogy bántja az, ha egy vitában ellene vagyok, akkor inkább nem szólalok meg, nem támogatom, de nem is mondok neki ellent, mert annyit nem ér egy pillanatnyi semmitmondó hülyeség, hogy egy közeli rokon emiatt haragudjon meg.

2019. júl. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"De miért csinálják ezt az emberek? Csak én nem látom benne az értelmet és a logikát?"


Ehhez kell egyfajta érettség is,ami sok emberben nincs meg.

2019. júl. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én magát a kérdést tartom furcsának. És a "szerintetek normális szellemileg"-et. Miért ne lenne normális ? És nagyon helyzetfüggő. Úgy hogy valaki kiáll valakiért. Ha szeretsz valakit gyakran megteszed. Olyan is szokott lenni velem viszont hogy tudom hogy a hozzátartozóinak nem volt igaza, de csendben maradok és később neki négyszemközt mondom el a véleményemet. A lényeg ugyan az, mások előtt biztos nem fogom lejáratni.
2020. jan. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!