Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, ha ennyire intolerán...

Normális, ha ennyire intoleráns vagyok?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen sose tudtam ténylegesen elviselni az embereket ha például valamilyen ropogós ételt ettek vagy ilyesmi, habár először csak az idegeneknél és maximum a nővéremnél zavart a dolog. Viszont nagyjából 7-8 éves koromtól elkezdett rosszabodni, és már az is zavar, ha egy családtagom hangosabban vesz levegőt. Persze ezt mé

2019. júl. 18. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy pszihomókust. Csak hogy elbeszélgessetek, nem-e a túl nagy stressz vagy elfojtott érzelmek az okai az ingerültségednek.
2019. júl. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg autista vagy.
2019. júl. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%
Vannak olyan emberek, akik alapból nem tudnak enni, így megértem a problémát. Próbálj nem figyelni ezekre a szitukra, vagy hagyd ott addig az illetőt.
2019. júl. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!