Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Borzasztó negatív hozzáállásom...

Borzasztó negatív hozzáállásomon hogy tudnék változtatni úgy, hogy semmi pozitív nem történik velem?

Figyelt kérdés

2019. júl. 19. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Hm. Ez engem is érdekelne.


Mondjuk én próbáltam pozitív hozzáállással is, szívből hittem és reméltem. Ugyanakkora pofonokat kaptam és pont ugyanannyi szemét történt velem, szóval kezdek kicsit kételkedni abban, hogy ez annyit segít... Viszont ha rosszra számítasz, csak pozitívan tudsz csalódni! Nekem ez lett az új filozófiám és eddig még nem bántam meg. Legalább nem ér semmi készületlenül.

2019. júl. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%
A "semmi pozitív" is a hozzáállásod miatt van tapasztalva. Ezek öngerjesztő folyamatok. Kezd a jót keresni, s egyre többet fogsz majd találni.
2019. júl. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
21%
1#, most próbáld meg, amit írtam. 100% siker ha tényleg ezt teszed. Amit leírsz, semmi. Attól még ugyanúgy nézel a világra. Különben nem írtad volna a pofonokat. Ha pofont látsz csak, ami az egésznek az 5%nak a negatív része, mintsem az egész 80%ának pozitív és negatív részét egyszerre néznéd....
2019. júl. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
21%

Az Előttem szólónak igaza van.


Ez egy öngerjesztő folyamat. Ha mindenhez negatívan állsz hozzá ,akkor mindíg minden negatív is lesz.


Fogd fel úgy mint egy egyfajta egyenletet.

Ugyan azzal a rossz számot helyettesíted be az egyenletbe. Így sose jön ki a jó eredmény. Más számmal kell tehát próbálkozni.


A lényeg: azt már tudod milyen az út ha savanyú,gyászhuszár módon mindenben a rosszat keresed.Keresd hát a jót.


Az hogy mindenben megtaláld a negatívumot ugyan annyi energia mintha valami pozitívumot keresnéd tehát próbáld ki.


HA nem teszed meg akkor meg is érdemled némiképp h ebben az állatban legyél.

2019. júl. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!