Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi újabban ez a sok “alacsony...

Mi újabban ez a sok “alacsony férfis” kérdés?

Figyelt kérdés
Ennyi frusztrált alacsony férfi van Magyarországon?
2019. júl. 20. 12:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem a 24f témát váltott.
2019. júl. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem új a téma, inkább te lehetsz új az oldalon.
2019. júl. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Téged ritkábban látlak, mint ahogy én kommentelek, de rendben.


És az utóbbi időben tényleg több a bűvös 170 centiről szóló kérdés (eddig nem volt naponta 3+ kérdés erről, legalábbis ebben a kategóriában) és kevesebb a magányos 24f.


A bombanős tanulhatna ebből. Néha muszáj újítani. Balunak legalább van több témája és azokat váltogatja, az is valami. Obi meg letett a vagyonőriről és most alkalmi munkázna. Szóval ott is van egy minimális változás.

2019. júl. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Nincs ennyi frusztrált alacsony férfi az országban (szerencsére), csak itt keseríti egy nyomi az életünket.
2019. júl. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Van egy (esetleg kettö) valaki, akinek az a rögeszméje, hogy a magassága miatt nincs partnere - és nem jön rá, illetve nem akarja elhinni, hogy a hiba nem a magasság, hanem a belsö hozzáállása a témához.
2019. júl. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19%

3.! De jót nevettem a válaszodon. Igen, valószínűleg témát váltott. Balu, meg Obi kicsit változatosabb, bár szerintem már megint tiltották Obit. Direkt nem írom ki a nevüket, mert a múltkor is törölték az egész kérdést.

Kérdező! Van egy-két lúzer, aki felteszi naponta a hasonló baromságait. NEM, nincs ennyi frusztrált alacsony férfi. Tudom, melyikre gondolsz, amit épp legutóbb láttam. Ott nem válaszoltam, de 170 cm nem annyira alacsony. A férjem is "csak" 172. Na és akkor mi van? Egyáltalán nem zavarja.

Erre a magasság-alacsonyság kérdésre is lehetne írni, mindenki annyi, amennyinek érzi magát.:D Remélem, érthető a hasonlat.

2019. júl. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%

Nah, sajna ubi itt van még, sok fiókja van. Üzenetben még ugyanúgy megy a zaklatás és trágárkodás, viszont most épp azt játssza hogy ő az ártatlan és ő nem tudja kiről miről van szó.


Azért örülök ha tetszett a válaszom. ^^

2019. júl. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mindig van egy aktuális balfék, aki idejön napi 66 kérdést feltenni egy adott problémáról. Aztán majd pár hét múlva (jobb esetben) abbahagyja.
2019. júl. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Micsoda problémák! :)
2019. júl. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

71%! Azért engem sikerült jól lehúznia. :))

Pedig még a kérdésre is válaszoltam.

2019. júl. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!