Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mást is zavar, ha csöndben...

Mást is zavar, ha csöndben melletted valaki kekszet ropogtat, vagy chipset, vagy valami zöldséget pl. : paprikát?

Figyelt kérdés
Mást is irritál, vagy ez teljesen normális? Mert valóban van egy hangja, de ha valakinek van egy kis önkritikája és nem egy egoista állat, akkor megpróbálja kultúráltan mozgatni az állkapcsát, nem? Vagy mikor iszik és gluggyant, na az kész..
2019. júl. 21. 22:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Ezért van nálam mindig fülhallgató!
2019. júl. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
88%
Egyébként,igen engem is zavar!1es voltam
2019. júl. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
86%
Engem nagyon idegesít, pláne, mikor nemnis tesznek az ellen, hogy halkabb legyen pl. nyitott szájjal csinálják, csámcsognak is hozza
2019. júl. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
16%
Nem, nem zavar. Nem vagyok sem autista, sem idegbajos idióta. Sőt, nem is találkoztam még olyannal, akit ez zavart volna.
2019. júl. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
na milyen gyorsan jöttek a válaszok :) engem zavar, és sajnos kicsit fel tudom magam kúrni. Vagy ilyen nagy az önbizalmuk, vagy senki nem mondta még meg nekik, hogy ez nagyon.. nemtudom nem találok rá szavakat. Persze nem kontrollálhatja állandóan magát az ember a környezet miatt evéskor, de biztos találkoztatok olyannal aki úgy eszik mint egy barom állat
2019. júl. 21. 22:14
 6/29 anonim ***** válasza:
65%
Az ilyenek nem gondolnak bele ilyen dolgokba. Egyik kollega folyamtosan csoszog, ha becsukja a szekrenyajtót akkor kb. bevágja, ropit a masik szobából is hallom, hogy rágja. Rá szoktunk szólni
2019. júl. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Engem a csámcsogás zavar inkább.

A ropogtatás legfeljebb csak akkor,ha éppen èhes vagyok,és nem kínál meg.:D

2019. júl. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Engem is, de ami még jobban idegesít az a csámcsogás.Az tényleg nagyon tud idegesíteni van hogy már inkább kimegyek otthon a szobából csak ne halljam
2019. júl. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
73%
Zavar engem is. Épp ezért totál egyedül eszem, ha meg valaki kajál, akkor meg inkább tipli onnan.
2019. júl. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 Metionin ***** válasza:
100%
Ha nem csámcsog, akkor csak éhes leszek tőle. Meg most is éhes lettem ahogy elolvastam a kérdést :D
2019. júl. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!