Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jòt ès rosszat tettèl...

Mit jòt ès rosszat tettèl èletedben?

Figyelt kérdés
Mi az amire büszke vagy ès mi az a rossz,amit megtettèl,de màr nem tudod visszaforgatni ès bűn tudatod van minden nap?
2019. júl. 23. 09:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Bűntudatom nincs, az csak egy ember által kreált értelmetlen és hátráltató dolog, mivel azzal nem haladunk előre, megbocsátani meg meg kell magunknak és a másik embernek is, hogy boldog életet élhessünk és tudjunk előre haladni az utunkon.

Egyébként ami miatt szenvedtem nagyon sokáig az az önbántalmazás hogy nem vagyok elég jó, szerethető és csúnya...stb de ezen dolgozom már pár hónapja és egyre jobban haladok, szóval semmit nem bántam meg mert mindennek úgy kellett történnie ahogy történt mert akkor nem lennénk ma azok az emberek, akik.

2019. júl. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

43-szoros véradó vagyok, erre nagyon büszke vagyok pedig rettegek a tűtől.


Egyetemistaként buli előtt loptam a Tescoból piát. Ezt a mai napig szégyelem.

2019. júl. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!