Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertek olyan embert aki...

Ismertek olyan embert aki szingliként teljesen normális volt, de amint párkapcsolatba került kifordult magából?

Figyelt kérdés
Hogy viselkedett előtte/utána?
2019. júl. 23. 09:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy kedves általános iskolás barátnőm, akivel az utolsó években nagyon jóban lettünk.

Mindig elmomdhatatlanul szorgalmas volt, mindenki róla másolta a házikat óra előtt. Mindig pufi volt kicsit, de ezzel senki nem foglalkozott/nem bántotta, mert olyan kedves volt, visszahúzódó volt hogy nem ezzel foglalkoztak az emberek.

Tavaly szeptemberben mentünk gimibe, és nem ugyanoda, viszont reggelente volt hogy összefutottunk, mert ugyanabból a csomópontból indulunk el.

Aztán lett egy párkapcsolata, egy osztálytársával.

Azóta nem talápkozunk reggelente, eszméletlenül lefogyott, elkezdett kihívó ruhákban járni, és nagyot romlottak a jegyei.

Mintha egy teljesen más emberrel állné szemben.

2019. júl. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Barátnőm volt ilyen.

Előtte se volt egy nagyon elviselhető személy de miután össze jött a párjával utána állandóan bunkó volt velem. Nem törődött az én érzéseimmel csak magával. Konkrétan k....a ként viselkedett. Nem beszélve arról hogy engem akinek nem volt akkor párja folyamatosan piszkált hogy szingli vagyok. Megalázott mindenki előtt nem egyszer emiatt. Mostanra már szakítottak, még nem észleltem változást.

2019. júl. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!