Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez egy újfajta lekoptatási...

Ez egy újfajta lekoptatási módszer?

Figyelt kérdés
Ha egy lány azt mondja hogy ő szűz, és még sosem volt barátja. Mellesleg jól is néz ki. Nem tudom hogy ezzel miért is tudna lekoptatni. Miért hazudnak ezzel, amikor ez nem is így van?
2019. júl. 23. 11:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Honnam tudod, hogy nem igaz?
2019. júl. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Csak azért mert egy lány szép, még nem biztos hogy 12 évesen elvesztette a szüzességét és túl van hatvan baráton.
2019. júl. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Öszintén szólva ha én akármilyen jól kinézö lányként ezt a hozzáállást tapasztalnám bármiylen fiú részeröl, hogy szerinte nem lehetek szüz, akkor emiatt koptatnám le, méghozzá azzal a szöveggel, hoyg ennyire bizalmatlan, bunkó valakitöl, aki hazugnak minösít, nem állok többé szóba.


Attól, hogy valaki szép, még lehet akár 20-25 évesen is szüz, és aki ezt képtelen felfogni, az igencsak primitív lény.

2019. júl. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
12%

@11:32


De ha valaki ezzel a szöveggel utasít vissza közeledést az nyilván elég kamuszagú. (akkor is ha az állítás igaz)

Nem pont ezért utasít vissza, hanem mert nem jössz be neki vagy mittomén.

2019. júl. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha te alapból feltételezed egy lányról, hogy biztos hazudik, akkor jobb, neki is, neked is, ha úgy veszed, hogy csak lekoptatni akar.


Ha szép, akkor is lehet szűz. Még 25 évesen is, meg később is. Soha nem hallottál arról, hogy vannak olyan emberek, akik valóban hisznek abban, hogy az Igazit keresik és vele akarnak szeretkezni és vele akarnak élni? Vagy hogy pontosabban fejezzem ki magam: azzal akarnak szeretkezni, akit igazán szeretnek?

2019. júl. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Miért ne lehetne szűz? Még sose hallottam ilyet, hogy a szép lányok nem lehetnek szüzek. Aki nem olyan szép, az meg szerinted mind szűz? :D

Nem csoda, hogy lekoptatott :D

2019. júl. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
8%

@11:43


Magyarul hazudik, mert nem azt mondja hogy bocsi de az igazit keresem és te nem vagy az hanem hogy "jaj ő szűz és még nem volt barátja" és ezt nem érdekled. Ami nyilván bullshit.

2019. júl. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Igazánból nem értem, miért "lekoptatás", ha valaki közli hogy szüz és eddig nem volt barátja?????

Ebböl nekem nem az jön le, hogy ezt az állapotot így is akarja tartani, de ha igen, akkor meg végképp nem lekoptatás, hanem álláspont, és a kettö nem ugyanaz.

2019. júl. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kéne tudni pontosan hogy ment a beszélgetés. Megjegyezte, hogy szűz vagyok és nem volt barátom, és ezt te lekoptatásnak vetted, vagy kijelentette hogy bocs, nem szeretnék veled beszélgetni mert szűz vagyok és még nem volt barátom, vagy hogy történt?
2019. júl. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azert hazudja ezt (HA mar hazugsagkent kezeljuk azt, ami igaz is lehet), mert nem akar azzal megserteni, hogy boduletesen ostoba vagy, amit a rendes lanyok nagyon nem szeretnek egy hapsiban.
2019. júl. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!