Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért megy valaki 17 évesen...

Miért megy valaki 17 évesen szépségversenyre?

Figyelt kérdés

Én 17 évesen még otthon kártyáztam,medencéztem a testvéremmel. Eszembe sem jutott olyan dolog,hogy egy zsűri előtt kellene tangában mászkálnom,hogy pontozzanak,mint valami terméket?


Ez már a felgyorsult világhoz tartozik?

Csak meg kell nézni egy szépségversenyt,csupa tizenévesek jelentkeznek. De miért ? Önbizalom hiányosak? Unatkoznak?


Szerintem ők még szinte gyerekek....



2019. júl. 23. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért érdekes mert én 16 évesen már tangában ráztam a fenekem, viszont eszembe nem jutott volna

- matematika versenyre

- rajzversenyre

- mesemondó versenyre

- futóversenyre


menni. Szerintem már ezek is a felgyorsult világhoz tartoznak, vagy pedig csak a különböző emberek különböző érdeklődéssel bírnak.

2019. júl. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De miért ráztad 16 évesen tangában? Mit csináltál?
2019. júl. 23. 13:46
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
20-30-40 évvel ezelőtt is ennyi idősen mentek szépségversenyre a lányok, ill. ennyi idősen indult a modellek karrierje. A füredi Anna-bálok szépe is mindig 17-18 éves lány szokott lenni.
2019. júl. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Otthon medencéztél? De jó egyeseknek,hogy van otthon medencéjük! :)
2019. júl. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Miert ne mehetne? Ha megteheti es ugy is nez ki hogy odavalo legyen miert ne tehetne meg?
2019. júl. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem ilyen menő beépített,hanem ilyen merev falu ,amiben egy fólia volt és azt töltöttük meg vízzel :D Na de értitek a lényeget,hogy nekem akkor még eszembe sem volt ilyen. Nem mintha most lenne. Engem ne pontozzon a sarka kata. Ki ő? hajdú péter volt pénzéhes lotyója.
2019. júl. 23. 13:50
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nezz inkabb magadba es torodj a sajat dolgoddal.Ezen felul szegyeld is el magad.Nem ismersz valakit de van keped leirni ot.Ki vagy te hogy mas dolgaval foglalkozz? Ha ennyi bajom lenne az eletben akkor semmi sem volna.Semmi kozod ki mit csinal
2019. júl. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

Én sose mennék szépségversenyre, egyszerűen nem vonz az a világ, viszont nem látok azzal bajt, ha valai elmegy. Sokféle ember megy, sokféle okkal és céllal.


Mi ez a felgyorsult világ? Mit takar ez? Ha valaki elmegy szépségversenyre, én karateversenyre, megint más matematika versenyre miért lenne a felgyorsult világ része? Baj-e?


Amúgy egy ilyen versenyen idnuló miért ne kártyázhatna vagy medencézhetne szabadidejében?


18/L

2019. júl. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%

"Na de értitek a lényeget,hogy nekem akkor még eszembe sem volt ilyen"

Ennek semmi értelme. Mi az hogy akkor? Semmi korhoz kötött dolog nincs ebben.

2019. júl. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!