Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti miben napoztok otthon...

Ti miben napoztok otthon legyen lakás vagy ház: fürdőruha vagy meztelenül?

Figyelt kérdés
Egyik szomszéd szólt, hogy miért napozom meztelenül. Nem közszeméremsértés. Miben napozzak otthon? Fürdőruhában? Mások miatt én biztos nem.
2019. júl. 24. 18:47
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
88%
Szomszéd kertje mindig zöldebb. Mondd neki, hogy saját kertjével foglalatoskodjon.
2019. júl. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
86%
Meztelenül. Ő meg foglalkozzon a saját dolgával.
2019. júl. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
61%
Ha utcarol, szomszedtol belatnak kulonosebb erofeszites nelkul, akkor de, kozszemeremsertes. Ha ennyire meztelenkedni vagysz, csinalj keritest, amin nem lehet atlatni.
2019. júl. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Ez egy terasz. A szomszéd pár lát át ill ha felállunk akkor aki lent van. Kertvidék. Nem kötelező odanézni. Ha vidéken vagyunk a házban, ott még sose szóltak. Be lehet látni, ha odanéznek. Vicc kategória, hogy ha a be lehet látni és nekem meztelenül van kedvem füvet nyírni, akkor beszólnak. :D
2019. júl. 24. 19:00
 5/32 anonim ***** válasza:
81%
Otthon meztelenül, de csak olyan helyen, ahová nem lát senki. (csak az utca felől van nyitott kerítés, úgyhogy a ház mögött szoktam, a szomszédok felé zárt)
2019. júl. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
15%
hol laksz:-)))?
2019. júl. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
25%

Legyél dekoratívabb és akkor nem fognak beszólni.

De ha pl egy 100 kilós zsírpacnit látnék én is, ráadásul velem azonos neműt, hát én se szívesen nézném, még véletlen se.

Szép dolog a naturalizmus, de a kultúra még szebb.

2019. júl. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
# 7, ez nem naturalizmus, csak le..kakálom. Ne legyenek csíkok rajtam, amikor napozom és otthon vagyok!!! Nehogy vadidegen miatt vegyek fel fürdőruhát. Nő szolt, be, lehet az a baja, hogy a férje néz és meg totyog a 2 éves gyerekkel.
2019. júl. 24. 19:14
 9/32 anonim ***** válasza:
65%
Még gyerek is van? Jó. Oké. Tényleg csak simán prosztó vagy.
2019. júl. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
63%
De miért a teraszon kell? Nincs olyan helye az udvarnak/kertnek, ahová nem látnak? Iszonyat bunkó a stílusod. Menj szoliba és akkor nem fogsz csíkosan barnulni. Nem kíváncsi senki a testedre, a szomszéd férje sem, amúgy sem lehetsz akkora szám.
2019. júl. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!