Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ráhívhatom a szomszédomra a...

Ráhívhatom a szomszédomra a rendőrséget ha az erkélyen füvezik és nálunk is folyton áll a füst a lakásban miatta? Csinálnának valamit?

Figyelt kérdés
Nem az zavar, hogy drogozik, hanem, hogy folyton vagy cigizik vagy füvet szív és az egész lakásunk bűzlik miatta. Én meg asztmás vagyok és megfulladok tőle. Már szóltam többször kedvesen, elmagyaráztam mi a helyzet. Megígerte, hogy nem csinálja. De nem változik semmi. Elviselhetetlen. Plusz az erkélyen száradó ruháink is iszonyú büdösek lesznek tőle. Ami szinten nagyon zavaró.
2019. júl. 24. 21:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
Kábítószer fogyasztása miatt ráhívod a rendőrt ha megint füvezik, azok meg le tetsztelik és ha pozitív akkor őrizetbe veszik. Ennyi.
2019. júl. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
73%

Rám már hívták így a rendőrséget, igaz előtte nem szóltak, a rendőrség nem tud mit csinálni vele, ráijesztésnek jó lehet.

Az egész lépcsőházat végig kérdeztem ki volt az, kit zavar (senkit nem zavart, legalábbis azt mondták).

Rá egy hétre lejött a felső szomszéd, azt mondta őt talán egy kicsit zavarja, megbeszéltük, hogy semmit nem szór le az erkélyről, nem mászkál elefánt módjára 8után, én meg megyek a tetőre. Azóta kávéztunk együtt néhányszor..

2019. júl. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%
Ha füvezik, akkor kihívhatod a rendőrséget, de gyanítom, hogy inkább sima dohányosról van szó, mert ennyire feltűnően azért nem szoktak füvet szívni. Dohányzót pedig a jegyzőnek lehet jelenteni, ő tud intézkedni is, ha nem változik a helyzet.
2019. júl. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
84%
3. válaszoló: voltam már tüntetésen, ahol a rendőrök orra előtt csavarták a spanglit sokan, de a rendőrök nem szóltak érte.
2019. júl. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Meg tudom különböztetni a fű meg a cigi szagát. A fűszagot nehéz mással ősszekeverni. Mint írtam már szóltam kedvesen többször, hogy befulladok a füsttől mert beteg vagyok. Nem vagyok egy feljelentgetős fajta. Felőlem heroinnal is lőheti magát ha az én egészségemet nem veszélyezteti. De azért az iszonyú bunkóság, hogy tudja mit okoz mégis csinálja. Füstölni nem kötelező, levegőt vennem igen. Mikor ide költöztem végig kérdeztem a szomszédokat van e dohányos. Akkor még nem volt. Mivel saját lakás nem cserélgethetem csak mert mellém költözött egy bunkó.
2019. júl. 25. 07:30
 6/23 anonim ***** válasza:
9%

Örülök, hogy kertes hàzban élünk, a gyerekem sem mérgezem, hisz kint az udvaron, teraszon cigizünk.


Kérdésedre válaszolva:


A fű miatt tehetsz bejelentést, de azzal a jegyző sem fog foglalkozni, hogy a saját erkélyén cigizik.A lépcsőhàzban tilos, de azért az kopasznak is hajmeresztő lenne, ha a magántulajdonában lévő erkélyen nem gyújthatna rá.

Vagy elviseled, vagy elköltözöl kertes házba.

Azért nehogy lassan már egy ember otthon se gyújthasson rá, mert vannak akik nem bírjàk.

Én sajnàlom, hogy asztmàs vagy, de ez miatt senkit nem kényszetíthetsz arra, hogy otthon se gyújthasson rà.

2019. júl. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
32%
Csukd be az ablakot! UgAnannyi joga van a sajat teraszán cigizni mint neked nem cigizni. Ne legyél már ekkora gáz!!!!
2019. júl. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
6. Ezzel a helyesírással talán te vagy ultra gáz. Látszik mennyire iskolázott vagy. Taps! Senkinek nincsen joga a másik egészségét károsítani. Nem kötelező dohányozni! Levegőt vennem viszont elkerülhetetlen. Költözzön ő kertesházba és dohányozzon ott ahol senkit nem zavar. Én sem az erkély sarkába járok kakálni. Pedig megtehetném, az én erkélyem. Halljátok egyáltalán magatokat? Valaki rosszul lesz a füsttől és ő a gáz mert nem akarja szívni és nem akar beteg lenni? Véletlenül sem az a gáz aki ellehetetleníti a környezetét, tízezreket költ drogra meg cigire azért, hogy jó büdös legyen a szája meg a ruhája és érszűkületet kapjon vagy rákot. Komolyan gratulálok! Primitívség tetőfoka. De nem baj a válaszotok megerősített abban, hogy ha mégegyszer átjön a füst ráhívom a rendörséget aztán magyarázkodhat. Füvet szívni ugyanis illegális!
2019. júl. 25. 19:33
 9/23 A kérdező kommentje:
Csukjam be az ablakot nyáron 35 fokban? És aludjunk úgy? Köszi! Nagyon okos ötleteid vannak. Csukja be az aki dohányzik és vegyen egy elszívót! Meg csukd be te ha szereted a szaunát.
2019. júl. 25. 19:43
 10/23 anonim ***** válasza:
38%
Ennyi erővel ki ne menj az utcára, ott is dohànyoznak! Hivd csak rá a rendőröket, utána még jobban megkeseríti majd az életedet! Én a vilag legbüdösebb halát szárítanám a helyében a teraszomon!
2019. júl. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!