Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tehetek a szomszédommal?

Mit tehetek a szomszédommal?

Figyelt kérdés

Társasházban élek és az alattam lakó szomszéd egyfolytában káromkodik, üvöltötözik (saját magával) folyton részeg, nagyon büdös olyan kocsma szag terjeng a lépcsőházban ha kinyitja az ajtót hogy hányingerem lesz ráadásul folyton tologat valamit mintha szekrény lenne vagy nem tudom de már nagyon frusztráló hogy minden este és reggel ezt hallom

Tegnap már idegenben dörömböltem az ajtaján az egy kicsit elcsendesítette de máma megint csinálja


2019. júl. 25. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Mármint arra vagy kíváncsi, hogy mi a szokás ilyenkor, vagy esetleg a jogi lehetőségek érdekelnek?
2019. júl. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bármilyen megoldás érdekel
2019. júl. 26. 13:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát... a bármiféle, az az, hogy odamész, aztán orrbavered.

De gyanús, hogy erőszakban ő a jobb, így veszítenél.

Amúgy a rendőrségen lehet az ilyeneket jelezni. De ők csak akkor jönnek ki, ha már vér folyt.

Ha még csak késsel hadonásztok, és üvöltöztök egymással, arra még nem.

2019. júl. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valami kőkeményen neki ált rohadni nála olyan büdös cefre szag jön be az erkélyen hogy mindjárt behányok
2019. aug. 19. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!