Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ma láttam egy álomszép lányt...

Ma láttam egy álomszép lányt a buszmegállóban. Beszélnem kellett volna vele?

Figyelt kérdés

A közelben lakhat, mert már láttam, asszem a felettünk lévő utcában. Ma álltam a buszmegállóban, amikor ő is megérkezett de már az út túloldaláról is néztük egymást, meg miközben átjött a zebrán. Aztán buszmegállóban is egymásra néztünk, hol őr rám, hol én rá.

Buszon felszálláskor előre engedtem, tök cuki hangon köszönte meg, széles mosollyal. Buszon mögém ült, de átlósan. Szemem sarkából láttam, hogy szinte folyamatosan engem nézett hátulról, meg amikor szálltam le akkor is kinézett az ablakon és engem figyelt, követett a szemével. Remélem látom máskor is.

Szerintetek is meg kéne szólítanom legközelebb?

Esélyes, hogy megint találkozom vele, ha ugyanazzal busszal utazom megint?


Köszi a válaszokat.

19/F



2019. júl. 26. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt már úgy értelmezem a lány részéről hogy tetszel neki, esetleg olvas utána milyen jeleket adnak a nők? ha tetszel nekik,szerintem az jobb megoldás ha a buszmegállóban várakozol, nem biztos hogy mindig azzal a busszal megy, szólídsd le nyugodtan, sok sikert :-)

21F

2019. júl. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég egyértelmű jeleket adott, miért nem mentél oda hozzá?
2019. júl. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mert beszari voltam. Meg ilyenkor eszembe jut mindenfajta hülyeség. Lehet van barátja, lehet csak azért nézett, mert csúnyának talált (pedig nem vagyok az) stb.

De jövőhéten megyek minden nap ezzel a busszal, (11:41) és reménykedem, hogy újra látom.

2019. júl. 26. 22:20
 4/9 anonim ***** válasza:
Reméljük :)
2019. júl. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Legközelebb készülj valami ürüggyel, amivel megszólíthatod. Pl. Bocs, hogy ismeretlenül megszólítalak, de van egy papírzsepid, rágód? Persze arra is készülj fel, hogyan folytatod, akár igent, akár nemet mond. Kérdezhetsz még pár dolgot tőle, pl. Nem ebbe és ebbe a suliba jársz?

Van egyébként egy oldal a facebookon : veled utaztam, arra szolgál, hogy megpróbáld megkeresni, aki valamilyen tömegközlekedési eszközön megtetszett neked.

2019. júl. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Az az oldal inkább országos szintű, ez meg egy viszonylag kicsi város, plusz egy buszmegállóban szálltunk fel, én biztos vagyok benne, hogy újra látom, előbb-utóbb.

Le fogom szólítani, de csak simán megkérdezem, hogy erre lakik-e, mert még nem láttam őt.

2019. júl. 27. 14:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Legközelebb szólítsd le nyugodtan, max nem lesz semmi egyáltalán. De ha nem szólítod le, akkor meg azt sem tudod meg, és őrlődni fogsz, hogy lehetett-e volna ebből valami. Meg amúgy pl , hogy valakire felfigyelsz, az lehet sorsszerű is, és ha dolgotok lesz /van még egymással, a sors még majd újra az utadba fogja sodorni őt, hogy legyen esélyed beszélgetni vele. Max ha lepattint az illető, akkor nem lesz semmi köztetek. De érdemes lehet, határozottan érdemes énszerintem megpróbálni. (A kérdés kifejtését még nem olvastam).
2019. júl. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Légxszi írd meg, mi történt! Találkoztatok már?
2019. aug. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na, sikerult?
2019. aug. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!