Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nagy tahóság lenne csak úgy...

Nagy tahóság lenne csak úgy szépen csendesen beköltözni egy házba?

Figyelt kérdés

2019. aug. 5. 00:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Tiéd?

Akkor nem

2019. aug. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen az enyém. Más házába nem is nagyon tudnék beköltözni. :D Főleg hogy gondolom a legtöbb ember nem hagyja több hétre őrizetlenül a lakását.
2019. aug. 5. 00:42
 3/17 anonim válasza:
100%
Tiéd a ház. Innentől kezdve nem értem mit akarsz azzal hogy szépen csendben költözöl be. Miért hogy kellene? Üvöltve énekeled közben a Himnuszt?
2019. aug. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem. Csak még korábban soha nem költöztem és nem tudom hogy hogy megy ez. Úgy tudtam ilyenkor a szomszédoknak illik bemutatkozni, de én nem akarom a szomszédokkal tartani a kapcsolatot. Én csak szépen csendben szeretnék beköltözni és lehetőleg ne is fussak össze a szomszédokkal.
2019. aug. 5. 00:46
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
Igen. Csak ordítozva, szitkozódva illik. Már ha kisebbségi vagy.
2019. aug. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
4%
Ha azt akarod, hogy a szomszédaid egy visszahúzódó remeteként kezeljenek majd, akkor csak hajrá. De valszeg így hamar el fog terjedni rólad, hogy valami nincs veled rendben, más szóval hibbant vagy.
2019. aug. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

Soha sem mutatkoztam be a szomszédoknak. Általában ők kaptak el pár szóra első alkalomkor amikor tudtak.


Akkor megpróbáltam a lehető legkedvesebb és aranyosabb lenni velük.


Kb ennyi... Nem kell sütivel kopogtatni mindenkinek, hogy megjöttél ...

2019. aug. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Az mondjuk nem zavar ha hibbantnak tartanak. Az már egy más kérdés, mert hibbantat bárkire rá lehet húzni.
2019. aug. 5. 01:37
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem, miért lenne az?
2019. aug. 5. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Részletezd miért is?
2019. aug. 5. 06:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!