Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nagy tahóság lenne csak úgy...

Nagy tahóság lenne csak úgy szépen csendesen beköltözni egy házba?

Figyelt kérdés

2019. aug. 5. 00:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tahóság.
2019. aug. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem kérdést, hogy máshogy kellene beköltözni?
2019. aug. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
90%
Mi a parommal fel eve koltoztunk be egy panel lakasba. 2 szomszedunk van 2 oldalt. Egyiknek sem mutatkoztunk be. Koszonunk egymasnak es ennyi. Semmi koze hozza,hogy ki vagyok,mivel foglalkozok stb. Nincs kedvem azert jopofizni valakikkel,mert szomszedok vagyunk. Engem ne hivjanak ide oda. Hagyjanak beken. Ellenben ismerek olyat,aki puszipajtas a szomszeddal es a szomszed allandoan hivja ide oda amoda. Nekik meg persze nincs kedvuk menni,de muszaj,mert akkor megsertodne a szomszed. Szìvàs.
2019. aug. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
2 éve költöztünk a jelenlegi lakásunkba. A szembeszomszéddal bemutatkoztunk, a többiekkel ha találkozunk, "Jó napot" és annyi. Mondjuk, én soha nem voltam szomszédolós, az is igaz.
2019. aug. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, kizàrólag kiabálva, énekelve, és közben valamelyik szomszédodat csàrdásra elkapva lehet beköltözni.
2019. aug. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem, hogy találtál valahol egy házat, ami üres, és azt akarod elfoglalni. 😂😂😂
2019. aug. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem kell körbejárni bemutatkozgatni.

Ha a szomszédok olyanok, akkor úgyis résen lesznek, hogy valami történik, és ők mennek a nyakadra már költözéskor, ha meg nem mennek, akkor ők sem igényelnék, hogy menjél hozzájuk, ki vagy.

Max. ha találkozol véletlen egy szomszéddal a folyosón, akkor köszönsz, bemutatkozol, X Y vagyok az új szomszéd, de ennyi. Aztán alakul, hogy beszélgettek még vagy elég ennyi.

2019. aug. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!