Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti ingáznátok napi 6 órát...

Ti ingáznátok napi 6 órát vonattal egyetemre egy hónapig? Ki lehet bírni?

Figyelt kérdés
Sajnos egyre inkább úgy néz ki, hogy nem tudok albérletet találni Budapesten, mert nem tudok ott lenni fizikailag, és mindig elviszik az orrom elől a lakásokat. Nagyon durva lenne, hogy szeptemberben, amíg megvárom a roham lecsengését, hogy napi 6 órát ingázom otthonról?
2019. aug. 7. 21:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Anyagilag fogsz belerokkanni. Plusz az állandó vonatkésések is az idegeidre mennek majd.
2019. aug. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Kizárt. Akkor Pest mellett próbálj találni, esetleg 40-50 km-el arrébb. Hová valósi vagy?
2019. aug. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
És mi a garancia, hogy utána találsz?
2019. aug. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Még motorral, kocsival sem, pedig imádok vezetni, egyszerűen nem éri meg, engedd el, bizonyára van alternatíva.
2019. aug. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nyílván ha fent vagyok Budapesten, akkor már tudok gyorsan reagálni a friss hirdetésekre. Most hiába beszélem le 1-2 nappal elötte a találkozót a tulajjal, mire felérek BPre, elviszik.

A havi diákbérlet MÁVnál BPre 14000Ft, szóval anyagilag nem megterhelő.

2019. aug. 7. 21:43
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen, párom csinálta. Najó, heti egyszer egy szálláson aludt. Ebbe rokkantam bele, nem az utaztatásába.
2019. aug. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg olyan helyen keresni albérletet, ami nem Budapest de vonattal beérsz max 30 perc alatt az egyetemhez közel. Egyik ismerősöm Vác környékén lakik és hamarabb bent van az egyetemen mint én a 10.kerületből.
2019. aug. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Gyulai vagyok. Egy átszállás Békéscsabán.
2019. aug. 7. 21:51
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha heti 5 nap azt nem bírod egy hónapig. Biztos találsz már az első héten albérletet, kérezkedj be valamelyik csopirttársadhoz 1-1éjszakára. A bérlet tényleg nem drága de napi 6 óra rengeteg. 8 ra fel sem érnél. Van ismerős, aki Székesfehérvárról heti 3-4 napot járt, az még jó. Ahogy írták, ne ragadzkodj bekvárosi albérlethez, a közelben biztos találsz max 1 óra utazással.
2019. aug. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én simán laknék Budapesten kívül is, párom viszont nagyon nem akar kompromisszumot kötni ebben a kérdésben... neki Békásmegyer, Budafok már a világvége. Sajnos az nem megoldás, hogy ideiglenesen városon kívül költözök, mert senki, még Gyömrőn sem adnak ki egy szobát 1 hónapra. Sunnyogni pedig nem tudok, mert egyrészt nem is szeretnék, másrészt már mindenhol szerződést kötnek.
2019. aug. 7. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!