Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti melyiket választanátok?...

Ti melyiket választanátok? Álmaim lakása vidéken, vagy egy kicsi, régi lakás álmaim városában?

Figyelt kérdés

Nincsenek túlságosan nagy igényeim, álmaim lakása egy újépítésű lakóparkban egy lakás, aminek én vagyok az első tulajdonosa. 1 szobás ("hivatalosan" 2 szobás, tehát külön van egy hálószoba), és minimum 5 nm-es erkély, de minél nagyobb az erkély, annál jobb. Álmaim városa meg Budapest, születésem óta itt élek, és itt is szeretnék, csak a belvárosban. Nagyon szeretem, nem szeretnék vidékre költözni.


Viszont nagyon nagy különbségek vannak árban. Leginkább Győrben találtam feleannyiért lakásokat, mint Budapesten. Budapesten, amit az előbb leírtam, 45 millió körül van, Győrben 26-ért láttam, és ott ráadásul 10 nm-es erkéllyel. Azért a pénzért Budapesten vagy egy kicsi garzonlakást tudnék venni (bár az sincs 30 millió alatt, újépítésűből), vagy egy használt panelt.



2019. aug. 9. 08:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Nálam ez inkább függene munkahelytől, munkalehetőségtől, szórakozási és kikapcsolódási lehetőségektől, baráti, családi körtől.
2019. aug. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%

Hát nem tudom, szerintem megbánnád, hogy eljöttél Budapestrõl a leírtak alapján.

Gondolj bele mennyi vidéki adja el a házát, és költözik inkább pestre.

Nem véletlenül...

2019. aug. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Városban lakás.
2019. aug. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

És Győrben lenne munkád?

Család, barátok mind Budapesten?

2019. aug. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%

Mi házba költöztünk a Dunakanyarba.

A városban akkor éri meg lakni ha nagy lakásod van vagy szintén kertes ház. Egyéb esetben szerintem rabszolga feeling, főleg ezek az újépítésű lukak.


Szerintem VAGY vidéki HÁZ a Város peremén vagy környékén, vagy egy nagy lakás a városban de leginkább a belvárosban.


A külváros szintén nem egy dzsádzsóládzsó környék hogy az ember a seggét verje hozzá, hogy "hű a városban lakom". :D


Én mindig is imádtam a nagyvárosi életet, de mert kertesházban lakhattam ott is. Lakásban is lehúztam 6 évet, de még az ellenségeimnek sem kívánnám...

2019. aug. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%
Győrben hogyne lenne munkája. kb Pest szint munkaterén majdnem
2019. aug. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Nekem a vidék, persze nem mindegy, hogy az a vidék Bázakerettye vagy mondjuk Balatongyörök.
2019. aug. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Mire odajutok, hogy lakást vegyek, kamionsofőr leszek, szóval tök mindegy, hol lakom, havonta egyszer kell bemenni a telephelyre, azt annyi. :D De az összes barátom, meg családtagom Budapesten lakik, ide köt minden.


#5: Kertesházban lakom és utálom. Semmi pénzért nem vennék a saját pénzemből is házat, utálom, nekem nem kell kert. Nagy lakásra sincs szükségem egyedül.

2019. aug. 9. 10:51
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem letezik se álmaim lakasa, sem városa. Ott maradok ahol normalis munkám van.
2019. aug. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A munkám az európai autópályákon lesz, szóval nem az a döntő.
2019. aug. 9. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!