Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért változhatott meg a...

Miért változhatott meg a szomszédom viselkedése?

Figyelt kérdés

1 hetet voltak nyaralni a Balatonnál , nagyon élvezték. Tegnap érkeztek haza. A szüleimnek,hugomnak és nekem is feltűnt hogy furcsa a viselkedésük. Egész éjszaka világított a házukban a villany , több szobában is. Mi ezt onnan tudjuk mert látszódott az ablakból és elég sokáig figyeltük őket és felváltva. Ezen kívül éjszaka különböző hangok hallatszóttak ki a házból. Mintha valamik csúsznának és levertek volna tárgyakat. Vajon mit csinálhattak? Reggel lekapcsolták a villanyokat és kipakoltak az udvarra egy csomó tönkrememt dolgot. Tévét, rádiót, játékokat, valamennyi tányért. Ezek mind részben vagy teljesen össze voltak törve. Viszont én épp a nyaralásuk előtt jártam a házukban mivel ott voltam segíteni a házi feladatában annak a srácnak (a gyerekük).

Akkor semmi se volt össze törve. Nem volt éjszaka semmi kiabálás. Most reggel is jött ki a srác a házból és megkérdeztem hogy várja e az iskolát. Erre teljesen furcsán néz rám , mintha valami idegen lennék. Később láttam hogy olyan ragacsós a keze.

Aztán mikor elmentek valahova akkor láttam mintha az összetört tévé képernyőjén belül is mintha valami ragacsok lennének. Mégis mit csinálhattak ezek. Én mindenesetre kerülni fogom őket.

Mi történhetett?



2019. aug. 10. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Ajjaj, földönkívüliek vették birtokba a testeket. Menekülj!
2019. aug. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bízzom benne hogy normálisak lesznek egyszer. De mikor és meddig tudok még várni?
2019. aug. 10. 17:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a találgatáson kívül nem sokat fogunk tudni segíteni. Menj át, kérdezd meg, hogy jól vannak-e, és ha beszélni kezdenek veled, próbáld meg megkérdezni, mi történt. Ha nem mondják el, oka van. Pl, hogy nem a te dolgod...
2019. aug. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!